جوانب مثبت و منفی از Ab Circle Pro – مهم نقد و بررسی

[ad_1]

Ab Circle Pro یک قطعه از تجهیزات ورزش که تبلیغ به عنوان ارائه یک هسته کامل تمرین بدن. در واقع این واحد کار می کند در یک حرکت دایره ای. شما پیچ و تاب و بدن خود را از یک سمت به سمت به تمرکز بر روی عضلات مختلف در حالی که کشش میانی و پاکسازی بدن شما از قفسه سینه به پایین به باسن.

سازندگان از این محصول شگفت انگیز تبلیغات که این پیچش حرکت خواهد کار خود را مرکزی عضلات شکم و همچنین به عنوان تن خود عشق دسته پایان عقب و بالای پاها در غیر این صورت شناخته شده به عنوان هسته خود را. این شرکت بیشتر ادعا می کند که عضلات اطراف لگن و قفسه سینه را دریافت ثانویه مزایای از تمرین خود را به عنوان به خوبی. وجود دارد مزایا و معایب Ab Circle Pro.

یکی از مزیت است که این قطعه از تجهیزات است که کاملا منحصر به فرد است که راه که در آن شما خواهد شد کار عضلات شکم خود را کاملا متفاوت از راهی است که در آن شکم دیگر ماشین آلات کار می کنند. این است یک راه عالی برای به چالش کشیدن بدن خود را و ضربه محکم و ناگهانی آن را از فلات برگزاری الگو. یکی دیگر از مزیت های این محصول است این واقعیت است که آن می تواند شما را از روی زمین. راه آن استفاده می شود این است که در یک سطح برجسته با در حال انجام تمرینات اساسا در هوا. این می افزاید: به تفاوت این تجربه را ایجاد می کند با استفاده از این دستگاه یک تمرین سرگرم کننده.

این نقطه ضعف به Ab Circle Pro نیز دارد که آن را منحصر به فرد است. مردم که نمی خواهم به سعی کنید چیزی جدید بهره مند خواهد شد از این تجهیزات است. آن همچنین می تواند یک کمی سخت به استفاده از. طول می کشد برخی از زمان به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از آن. اگر شما لازم نیست که انگیزه زیادی برای شروع با یادگیری نحوه استفاده از این دستگاه خواهد بود خاموش.

اگر به درستی استفاده می شود این دستگاه می تواند شما را به تمرین در آن وعده. این که آیا آن را برای شما مناسب است بستگی به ورزش خود انگیزه و شخصیت.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>