ترک خود را بست…برای همیشه!

[ad_1]

بنابراین در اینجا شما هستند…در گیر کار بست. شما در حال هدف قرار دادن سقف شیشه ای در کار شما یک بار دوست داشتم اما در حال حاضر نمی تواند ایستاده ؟ شاید ساعت های طولانی هستند. شاید شما نمی تواند ایستاده مشتریان خرده فروشی کنه. شاید شما مانند 70 درصد از دانشجویان که نه کسب مدرک و شما احساس می کنید این است که بهترین کار شما می توانید بدون.

قلب را. وجود دارد بسیاری از مشاغل بزرگ وجود دارد خارج وجود دارد به خصوص برای افرادی که تجربه کار. اما چگونه شما را آموزش دیده و چگونه شما می توانید رفتن به مدرسه زمانی که شما در حال کار…بعد از همه شما به پرداخت صورتحساب شاید بچه ها پرداخت خودرو و وام مسکن ؟ یک کالج های حرفه ای می تواند آموزش شما و به شما حق صدور گواهینامه برای رسیدن به یک کار بهتر و آینده ای بهتر است.

کالج های حرفه ای مربوطه ارائه ترم مناسب اعتباربخشی و برنامه های انعطاف پذیر برای شما به یک شغل بهتر در پزشکی, کامپیوتر, مشاوران حقوقی و یا کسب و کار در زمینه های. معمولا وجود دارد محدود و یا بدون انتظار به دوره شما نیاز دارید. اکثر برنامه های دو سال یا کمتر و برخی از به عنوان کمی به عنوان شش ماه! این واقعیت است که شما تا به حال برخی از تجربه کار امیدوارم با افزایش مسئولیت شما یک مزیت هنگامی که شما در پایان تحصیل خود را.

در اینجا سه زمینه های شغلی که پر از فرصت در حال حاضر ادامه خواهد داد و در دهه آینده.

بهداشت و درمان

زمینه بهداشت و درمان یکی از سریع ترین زمینه های رشد در اطراف. بیشتر و بیشتر مردم در حال بازنشستگی از آن جمعیت آمریکا رشد کرده است و ما دیگر زندگی می کنند زندگی می کند. این شرایط را ایجاد کرده اند یک خواست بزرگ برای تمام انواع شغل پزشکی. سه داغ شغل عبارتند از:

  • پرستاری
  • بهداشت دهان و دندان
  • کد نویسی پزشکی

کامپیوتر

درست مانند بهداشت و درمان مبتنی بر کامپیوتر شغل در ادامه به رشد می کنند. کامپیوتر مصرف بیش از جهان است اما آنها هنوز هم نیاز به برنامه نویسان و اپراتورها به آنها را کار می کنند. در اینجا سه شغل است که پتانسیل رشد:

  • میز کمک تحلیلگر
  • توسعه نرم افزار
  • طراحی گرافیک

مکانیکی معاملات

اگر شما نمی خواهید به نشستن در پشت میز در تمام طول روز وجود دارد مقدار زیادی از کارهایی که اجازه می دهد تا شما را به “سازنده” و به خوبی پرداخت.

  • تهویه مطبوع تکنسین
  • برق
  • تعمیر لوازم خانگی تکنسین

حل و فصل نیست برای یک کار بست. شما باید بیش از حد بسیاری از سال های چپ در نیروی کار به ناراضی برای هشت ساعت در روز است. با برنامه زمان کوتاه به اتمام و انواع کمک های مالی گزینه های حرفه ای, کالج, می تواند شما را به سمت یک کار بهتر و یک زندگی بهتر.

www.top-colleges.com

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>