ترجمه انگلیسی به فارسی از سایت های معتبر

ترجمه انگلیسی به فارسی

خدمات ما در این بخش با توجه به نیاز شما دارای 3 سطح است. با توجه به حساسیت نحوه ترجمه انگلیسی به متون فارسی ، لازم بود ترجمه برخی رشته ها در سطح جداگانه ای در نظر گرفته شود.

این سطح خدمات گارانتی 72 ساعته دارند. یعنی حداکثر 3 روز پس از تحویل هرگونه نقص در ترجمه ، توسط مؤسسه به صورت رایگان اصلاح و بررسی خواهد شد.

سطح طلایی ترجمه انگلیسی به فارسی

این سطح ترجمه مربوط به متون تخصصی ، به ویژه پزشکی ، فقه ، حقوق ، فلسفه ، ادبیات و غیره است

برای این سطح ترجمه انگلیسی به فارسی، هزینه هر کلمه 100 تومان است

(یک صفحه استاندارد 250 کلمه ای)

سطح نقره ترجمه انگلیسی به فارسی

این سطح ترجمه انگلیسی به فارسی مختص متون عمومی و ترجمه کتاب است.

ترجمه کتاب یکی از نگرانی های متقاضیان است. این امر باعث شده است كه متقاضیان بتوانند برای جلب رضایت متقاضیان ، 1 صفحه یا بخشی از كتاب را به عنوان نمونه ترجمه كنند و پس از تأیید ، قرارداد كل كتاب تنظیم شود.

برای این سطح ، هزینه هر کلمه 90 تومان است

(یک صفحه استاندارد 250 کلمه ای)
هزینه ترجمه را تخمین بزنید

قیمت ترجمه و همچنین زمان تحویل ترجمه با توجه به تعداد کلمات موجود در متن ، در جدول زیر جمع آوری شده است.

تعریف صفحه: یک صفحه 250 کلمه است (زبان منبع)

قیمت مشخص شده ترجمه انگلیسی به فارسی در پیش فاکتور در هنگام سفارش مشتری معتبر است.

ترجمه انگلیسی به فارسی

نقره
7500 تومان
گارانتی 72 ساعته
زمان تحویل با توجه به حجم
خواندن رایگان

سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی

طلایی
10،000 تومان
گارانتی 72 ساعته
زمان تحویل با توجه به حجم
خواندن رایگان

سفارش

طلای ویژه
18،000 تومان
تضمین
زمان تحویل با توجه به حجم
خواندن رایگان

سفارش
هنگام سفارش ترجمه ، می توانید ترجمه را به روشی عادی ، نیمه فوری و فوری بر اساس ضرورت زمان سفارش دهید. قیمت ها و زمان تحویل جدول فوق همه برای سفارشات با فوریت طبیعی (زمان تحویل: عادی) است. سفارشات فوری شامل تغییرات زیر است.

ترجمه فوری: در ترجمه فوری ، زمان نصف می شود و هزینه ترجمه 1.5 برابر می شود.

با هزینه ترجمه متون و مقالات در زمینه های حقوق ، فلسفه و ادبیات ، از عاملی 1.5 استفاده می شود.

حال با توضیحات فوق ، کدام برنامه ترجمه انگلیسی به فارسی را باید انتخاب کنم؟

برای پاسخ به این سوال ، باید هدف خود را برای ترجمه از فارسی به انگلیسی در نظر بگیرید و ببینید ترجمه فارسی به انگلیسی برای شما چه می کند.
ترجمه تخصصی کتاب (سطح نقره)

سطح نقره ترجمه به همه ترجمه های انگلیسی به متون فارسی ، از جمله نامه ها و کتاب ها ، مقالات کلاس اشاره دارد. اما چرا با توجه به حساسیت در مورد کیفیت ترجمه کتاب ، این سطح برای ترجمه کتاب توصیه می شود؟ اول از همه ، لازم به ذکر است که برای کتاب های تخصصی ، به ویژه مهندسی سطح طلایی محاسبه می شود. اما به دلیل حجم بالای کار و مدت زمان بیشتری طول می کشد ، این کتاب شامل تخفیف حجمی ما می شود. و برای انجام این کار ، قرارداد طولانی مدت است و پرداخت ها تقسیم می شوند. همچنین با توجه به زمان تعیین شده برای ویرایش تحویل کار ، با هماهنگی با مشتری ، فصل به صورت فصل یا بخش به بخش انجام می شود.

به طور کلی ، برای ترجمه هایی با حجم بیش از 20،000 کلمه ، از روش های پرداخت مرحله به مرحله و تحویل به بخش به بخش استفاده می کنیم. به طوری که هم خیال مشتری در مورد کیفیت و هم ویرایش راحت باشد و مترجم بتواند از دید مشتری استفاده کند.
ترجمه انگلیسی به فارسی (سطح طلایی)

بانکهای اطلاعاتی مطالعه زیر برای ترجمه تخصصی مقالات انگلیسی استفاده می شود.

IEEE ، Elsevier ، Springer
است؛

برای پاسخ به این سوال ، باید هدف خود را در نظر بگیرید و ببینید که متن ترجمه برای شما چگونه کار می کند.
ترجمه متن تخصصی برای پایان نامه

معمولاً یک پایان نامه اوج فعالیتهای علمی و عملی دانش آموز است و از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین ، قطعات ترجمه شده باید دقیق و روان باشند تا بهترین نتیجه را کسب کنند. بسته به نوع و نوع متن ، می توانید از هر دو طرح نقره ای و طلایی استفاده کنید.
ترجمه متن برای کار در کلاس دانشجویی

در ارائه کلاس ، اغلب از دانش آموز خواسته می شود داستانی را بخواند و خلاصه ای از آن را در زمان مشخص ارائه کند. در این حالت ، دیگر نیازی به ترجمه کل مقاله به صورت دقیق و حرفه ای نیست.

توصیه می کنیم دانش آموزان فقط بخش های مهم متن را برای ارائه کلاس خود انتخاب کنند و سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی را به آنها ارائه دهند. به این ترتیب ، آنها هزینه اضافی نمی پردازند. معمولاً 1500 تا 2000 کلمه انگلیسی برای هر 10 دقیقه کلاس کافی است. سایت ترجمه ترجمانو طرح های ترجمه برنز ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه دانشجویی را برای ارائه کلاس ارائه می دهد.

معمول است که اساتید ترجمه چندین صفحه از کتاب یا ترجمه مقاله تخصصی به عنوان بخشی از فعالیت های یک ترم باشد. در این حالت ، دانش آموز باید ورودی را ترجمه کند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>