«بوی بهار» لرستان تا ۲۰ خرداد تمدید شد

«بوی بهار» لرستان تا ۲۰ خرداد تمدید شد

[ad_1]

کیانوش کشوری روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با انتشار فراخوان جشنواره از پانزدهم فروردین ماه تا کنون بیش از ۱۴۰ اثر در ۲ بخش شعر و داستان به دبیر خانه جشنواره رسیده که به دلیل این استقبال خوب؛ مهلت شرکت در این رویداد ادبی تمدید شد.

وی  اظهار داشت: جشنواره با هدف پاسداشت تلاش و زحمات مدافعان سلامت و تقویت روحیه در مبارزه و پیشگیری از بیماری کرونا در بین اقشار مختلف برگزار شده و آثار آن در قالب شعر و داستان شامل (شعر فارسی، شعر بومی، شعر طنز فارسی و شعر طنز بومی) و (داستان کوتاه، داستانک ) دریافت می شود.
کشوری گفت: امید، همراهی و همدلی مردمی تا شکست کامل بیماری کرونا، تقدیر از پاسداران تندرستی مردم به ویژه پرستاران و پزشکان، تقبیح سودجویان و سوداگران جان مردم از جمله محتکران و گران فروشان مایحتاج بهداشتی و تغذیه، تجلیل از جوانمردی، دست گیری و یاریگری های اقشار مختلف مردم نسبت به هموطنان از موضوعات و محورهای جشنواره است.
وی ادامه داد:‌ علاقه مندان به شرکت در این جشنواره ادبی می توانند در فرصت باقیمانده بر اساس شرایط قید شده،‌ آثار شعر و داستان خود را به نشانی اینترنتی [email protected] ایمیل کنند.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>