بهترین مارک چمدان ایرانی در بازار 98


چمدان 101: نحوه انتخاب چمدان مناسب سفر
TFG را با استفاده از لینک های موجود در مقالات ما برای خرید ، پشتیبانی کنید. ما یک کمیسیون کوچک (بدون هزینه اضافی برای شما) دریافت می کنیم تا بتوانیم به تولید محتوای مفید رایگان ادامه دهیم. ممنون ، ممنونیم

اگر تعجب می کنید که چطور چمدان مناسب سفر را انتخاب کنید ، ما یک راهنمای مفید را برای شروع کار برای شما تهیه کرده ایم. در انتخاب چمدان برای چمدان 101 آماده شوید!

بسته بندی مکعب ها راز حمل بار فقط است. این فیلم را تماشا کنید تا بدانید چرا!

نکاتی برای انتخاب چمدان

بهترین مارک چمدان ایرانی

بیایید صادق باشیم: به همان اندازه که شگفت انگیز است ، سفر می تواند استرس زا باشد. در اینجا در Travel Fashion Girl هدف ما این است که ماجراهای شما را تا حد ممکن آرام و بدون دردسر انجام دهیم. یک راه مطمئن برای کاهش درام هنگام مسافرت ، اطمینان از استفاده بهترین چمدان مسافرتی برای نیازهای شما است.

صرفاً در انتخاب مسافر حیاط انتخاب کنید یا نه ، همیشه از مکعب های بسته بندی استفاده کنید تا به شما در سازماندهی و حتی فشرده سازی وسایل خود کمک کنید تا فضای شما بیشتر شود.

راهنمای زیر – با نکات مفید متخصصان صنعت – به شما در انتخاب چمدان یا “کمد قابل حمل” برای ماجراجویی هیجان انگیز شما کمک می کند.

راز نور سفر ایجاد یک کمد کپسول کاربردی اما مینیمالیست است. در راهنمای من بیشتر بدانید !

چمدان-101-گام به گام-راهنمای-انتخاب-درست-سفر-چمدان

Travelpro Maxlite 5 Spinner Expandable

چرا با چمدان سفر می کنید؟

چمدانها در مقابل کوله پشتی یک بحث محبوب در جامعه مسافرتی پرشور است. این مقاله در مورد چمدان ها است ، بنابراین در اینجا چند دلیل برای انتخاب قوانین چمدان در مورد کوله پشتی آورده شده است :

چمدان 101: نحوه انتخاب چمدان مناسب سفر

راحتی شخصی : چمدان ها به دلیل سهولت دست خود را به دست می آورند. به سختی عرق را از طریق فرودگاه مانور می دهید.
چرخ ها: همه چیز در مورد چرخ ها است! نوعی چمدان را با سهولت ، پنهانی (مخفیانه) تماشای مسافرهای دیگر که زیر وزن کوله پشتی خود قرار دارند ، خوشحال کننده است. این ویژگی مناسب ، یک لبه اصلی را به چمدان می بخشد.
بازگشت بدون عرق: آیا می توانم بیشتر بگویم؟
سلامت : همه افراد از لحاظ جسمی قادر به بلند کردن یک چمدان یا حمل کوله پشتی به دلیل مشکلات بهداشتی نیستند. این نکات را در مورد مسافرت با کمر درد بخوانید .
بسته بندی سازمان یافته: هیچ چیز برای سازمان مسافرتی بدتر از کوله پشتی بارگذاری نشده نیست. داشتن تصویری واضح از کلیه وسایل خود هنگام چمدان خود را از حالت فشرده خارج می کنید. دریابید که چگونه بهترین برگزار کنندگان چمدان را انتخاب کنید .
ایمنی: موارد سخت برای دوام و ایمنی مزایای بسیاری دارد. در اینجا چند نکته دیگر در مورد چگونگی ایمن کردن اشیای قیمتی شما در هنگام مسافرت آورده شده است.
حرفه ای بودن : یک چمدان هنگام مسافرت برای کار (و در هتل های مجلل) یک تصویر حرفه ای تر ارائه می دهد. در اینجا چند مورد ضروری برای سفر تجاری آورده شده است .

از خود بپرسید: ” من به کجا می روم و چگونه به آنجا می روم؟” الیویا هولت از ریکاردو بورلی هیلز پیشنهاد می کند هنگام انتخاب یک چمدان ، این دو سؤال را در خاطر داشته باشید: انتخاب مورد مناسب برای مقصد و طول سفر شما ضروری است.

برای یادگیری مزایای سفر با کوله پشتی ، لطفاً بخوانید: چگونه یک کوله پشتی مسافرتی را انتخاب کنید !

چمدان-101-گام به گام-راهنمای-انتخاب-درست-سفر-چمدان

Delsey Luggage Helium Aero 25 Inch Expandable Trolley Spinner

عواملی که باید هنگام انتخاب چمدان مورد توجه قرار دهند

مواردی را که قصد دارید بیاورید در نظر بگیرید. این به شما کمک می کند تا ویژگی های ایده آل برای چمدان خود را تعیین کنید ، که در انتخاب چمدان به شما کمک می کند.

کوله پشتی ها ممکن است تسمه یا کیسه ای برای کیف های خواب ، چادر ، قطب های پیاده روی و غیره بخواهند. مسافران تجاری ممکن است یک کیف با یک لپ تاپ و لوازم الکترونیکی به راحتی در دسترس بخواهند. Fashionistas ممکن است از تسمه هایی که لباس را در جای خود نگه می دارند و چین و چروک را کاهش می دهند قدردانی کنند.

تعیین کنید که آیا کیف های خود را چک می کنید ، با زمین دشوار برخورد می کنید یا سفر شما برای اهداف تجاری است.

اگر یک چمدان برای سفر شما معنی دارد ، اینها عواملی هستند که هنگام انتخاب یک چمدان باید در نظر بگیرید:

اندازه چمدان
ویژگی های چمدان
چمدان که بادوام است
چمدان با ویژگی های ایمنی
چمدان براساس قیمت

خواندن در زیر را به عنوان توضیح در مورد هر یک از این عوامل در انتخاب چمدان.

چمدان-101-گام به گام-راهنمای-انتخاب-درست-سفر-چمدان

ذغال سنگ ذغال سنگ سامسونیت وینفیلد 2

انتخاب اندازه چمدان

اندازه یک عامل مهم هنگام انتخاب چمدان است. هیچ کس چمدانی را نمی خواهد که از نظر جسمی برای آنها خیلی بزرگ باشد – چه کابوس!

در اینجا چند دستورالعمل کلی برای بررسی وجود دارد:

ژاکی ویت ، بنیانگذار Adios Adventure Travel ، خاطرنشان می کند که اندازه کلی کیف باید محدود به آنچه می توانید کنترل کنید ، باشد زیرا ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که هیچ کس در اطراف شما نباشد تا به شما در بلند کردن و مانور آن کمک کند.
همچنین ، مطمئن شوید که کمک هزینه چمدان را در تمام شرکتهای هواپیمایی که با آنها سفر می کنید ، بررسی کنید. خطوط هوایی مختلف الزامات اندازه های مختلفی دارند ، بنابراین آماده نشده اید.
در نظر گرفتن وزن مجاز چمدان نیز مهم است. هرچه سبک تر باشد ، می توانید بسته بندی / سوغاتی بیشتری برای تهیه خانه داشته باشید!
این ایده خوبی است که قبل از مسافرت چمدان خود را تست کنید. بررسی کنید که این دسته از قد شما به اندازه کافی بلند باشد ، زیرا احساس پارچه متناسب با نیاز شماست و اینکه برای سفر به اندازه کافی استحکام و سخت پوشیده است.
اگر می خواهید پرونده خود را بصورت آنلاین سفارش دهید ، این کار را از قبل به خوبی انجام دهید تا در صورت احساس صحیح آن را برگردانید و به جستجوی دیگری بپردازید.
در حالت ایده آل ، توصیه می کنیم چمدان مسافرتی خود را از اندازه 22 “x 9” x 14 یا کمتر استفاده کنید. این به اندازه کافی کوچک است که در محفظه های سربار در بیشتر خطوط هوایی قرار بگیرد. توجه داشته باشید كه اندازه كاردون داخلی آمریكا از اندازه كاندون اروپایی بزرگتر است. برای اطمینان از این کار ، یک بارون “بین المللی” را انتخاب کنید.
به عنوان یک قاعده کلی ، انتخاب یک پیوند بزرگتر از 45 اینچ (طول + عرض + ارتفاع) و یک کیسه چکیده بزرگتر از 62 ”، که برای اکثر شرکتهای هواپیمایی آمریکایی استاندارد است.

در اینجا بهترین چمدانهای حمل برای مسافرت به اروپا آورده شده است !

راهنمای اندازه گیری چمدان

شما باید بتوانید فقط برای همه سفرهای با هر طول سفر ، باربری داشته باشید. من یک مسافر تمام وقت هستم و می کنم! اگر من بیش از چهار ماه بطور همزمان بتوانم در یک بارون مسافرت کنم ، شما هم می توانید. اینگونه است که من این کار را می کنم!

18 – 20 “بین المللی Carryon: در نظر گرفته شده بین المللی اندازه carryon، این ایده آل است اگر شما در حال استفاده از بودجه خطوط هوایی اروپا مانند ایزی جت یا Ryanair در. آنها قوانینی فوق العاده سخت دارند. داستان من را بخوانید!
21 – 22 اینچ خانگی Carryon: این محبوب ترین اندازه چمدان حمل بار است و ما تضمین می کنیم با یک چمدان به این اندازه بتوانید به هر کجا سفر کنید. دریابید که چگونه!
23 – 24 “متوسط ​​بررسی شده: اندازه مناسب مسافرینی است که کاملاً آماده مسافرت با مسافر نیستند و فقط به کمی اتاق اضافی احتیاج دارند. اگر با شخص دیگری سفر می کنید ، سرمایه گذاری بهتر می تواند فقط یک چمدان 25-27 take را برای هر دوی شما تهیه کند ، همانطور که در زیر ذکر شد.
25 – 27 اینچ بزرگ بررسی شده: به طور کلی ، این محبوب ترین اندازه چمدان است که می تواند اتاقهای زیادی را بررسی کند. در حالت ایده آل ، اگر می خواهید یک کیف را برای دو نفر بررسی کنید ، از این اندازه چمدان استفاده خواهید کرد. اگر در حال مسافرت با یک خانواده هستید ، می توانید وسایل همه را در یک یا دو مورد از این چمدانها برای راحتی کار در خلاف چمدانهای بزرگ در زیر که مانور آن آسان نیست ، قرار دهید.
28 – 32 اینچ بزرگ قابل بررسی: اینها چمدانهای بسیار بزرگی هستند که ظرفیت بسیار زیادی دارند. به دلیل وسعت آنها می توانند برای سفرهای معمولی خیلی بی دست و پا و سنگین باشند. هشدار داده شود ، آنها ممکن است از محدودیت اندازه و وزن تجاوز کنند.

مگر اینکه قصد دارید به خارج از کشور بروید یا برای مدت زمان طولانی در یک مکان قرار نگیرید ، هرگز نباید از چمدانی استفاده کنید که بیش از 27 ″ باشد. با برنامه ریزی دقیق کمد سفر خود با استفاده از این دستورالعمل ها ، همیشه دقیقاً آنچه را که لازم دارید خواهید داشت.

همچنین ، وزن چمدان خود را رعایت کنید ، به خصوص اگر از چمدانی بیش از 25 استفاده می کنید to جایی که بسته بندی وسایل غیر ضروری به راحتی امکان پذیر است زیرا فضای بیشتری دارید.

بسیاری از شرکتهای هواپیمایی برای چمدان های چک شده شما را به 30 کیلوگرم / 50 لیتر محدود می کنند. قبل از رسیدن به فرودگاه از مقیاس چمدان های قابل حمل استفاده کنید تا از اضافه بیش از حد جلوگیری کنید.

راهنمای من را در مورد نحوه متوقف کردن بیش از حد بسته بندی بخوانید و یاد بگیرید که چگونه شما می توانید تنها با حمل بار حمل کنید.

چمدان-101-گام به گام-راهنمای-انتخاب-درست-سفر-چمدان

Samsonite Omni PC Hardside Spinner 24

انتخاب ویژگی های چمدان

چمدان های امروزه دارای طیف گسترده ای از ویژگی های جالب هستند که در حمل و نقل ، بسته بندی و محافظت تأثیر می گذارد. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که هرچه زنگ ها و سوت ها بیشتر باشد ، کیف بزرگتر است!

آیا نیاز به بسته بندی 7 کیلوگرم کمک هزینه چمدان دارید؟ یک چمدان مینیمالیستی مهم است! اگر هدف شما از بسته بندی نور است ، سعی کنید چمدانی را انتخاب کنید که وزن آن کمتر از 5lb یا 2 کیلوگرم باشد مانند این Delsey Trolley یا مورد علاقه شخصی من ، Osprey Ozone .

در اینجا یک راهنمای سریع برای درک ویژگی های مختلف چمدان آورده شده است:

رنگ

یک کیف را با رنگ قابل تشخیص انتخاب کنید یا چاپ کنید تا بتوانید به راحتی روی چرخ فلک چمدان قرار بگیرید و برای کیف شخص دیگر اشتباه نکنید. سعی کنید و از سفید / کرم دور باشید. بیشتر احتمال دارد کثیف شود.

همچنین می توانید تسمه های چمدانی خریداری کنید تا به راحتی چمدان خود را شناسایی کنید.

کلیپ Piggy Back

کلیپ حلقه ای در بالای کیف ، که به عنوان کلیپ پشتی خوک معروف است ، به شما امکان می دهد یک کیسه دوم را به بزرگترین جایزه بچسبانید! اگر چمدان خود را آن را ندارد، شما می توانید یک فایل ضمیمه مثل این خرید یک .

چرخ ها

شما در مورد چرخ ها دو انتخاب دارید: دو یا چهار. چمدان های دو چرخ تمایل به سبک تر بودن دارند اما در صورت عدم تعادل بودن ، خطر ریزش آن وجود دارد. اگر در فرودگاه حرکت کنم ، راحت تر می توانم آنها را چرخ کنم ، و حرکت کردن در خیابانها نیز آسان است .

از طرف دیگر ، چهار چرخ به صورت ایستاده روی هم قرار خواهد گرفت ، به علاوه آنها راحت تر می توانند در حالی كه صندلی خود را پیدا می كنید ، بدون برخورد به همه مسافران ، به طرف هواپیما سوار شوند.

این امر این است که آنها نمی توانند بمانند مگر اینکه آنها یک سیستم قفل مانند Chatelet پیشرفته توسط Delsey داشته باشند. عشق آن چمدان! شیک و کاربردی نیز هست.

دسته تلسکوپی

چمدان نورد آسانتر است زیرا شما به جای حمل آن ، وزن خود را می کشید. اطمینان حاصل کنید که دسته مورد شما محکم است و به راحتی جمع می شود.

قبل از چمدان ، با آن قدم بزنید تا مطمئن شوید هنگام راه رفتن ، شما را به پاشنه پا نمی رساند. این نباید خیلی دور از ذهن شما بگذرد و مسافران دیگر را آزار دهد. برای راحتی نیز ممکن است از یک دستگیره خالی شده قدردانی کنید.

من یک دسته من را ترجیح می دهم زیرا به حداقل رساندن وزن چمدان کمک می کند اما برخی از مسافران یک دسته مضاعف را ترجیح می دهند زیرا آنها آن را محکم تر می دانند.

قابلیت توسعه

آیا تابحال متوجه شده اید که هنگام بازگشت به خانه از خانه ، وسایل شما “رشد” می کنند؟ هیچ چیز به نظر نمی رسد مناسب باشد. یافتن پست های چرا اینجا .

یک چمدان در حال گسترش برای این کار عالی است ، اما هشدار داده می شود: گسترش چمدان ممکن است به این معنی باشد که دیگر داخل سطل سربار جای نمی گیرد و برای بررسی آن می توانید از شما شارژ شود. با این حال ، برای کسانی از ما که دوست دارند سوغاتی بخرند (گناهکار هستند) ، این گزینه خوبی است.

روش دیگر ، شما می توانید یک کیف قابل حمل را نیز تهیه کنید تا سوغاتی خانگی نیز به شما ارائه شود!

محفظه ها

جیب ها و محفظه ها یک ویژگی مفید برای کمک به سازماندهی همه وسایل شما هستند. به عنوان مثال ، کیسه مایعات 3-1-1 خود را در جیب خارجی نگه دارید تا مکان یابی آن در فرودگاه آسان باشد. به چگونگی ساماندهی چمدان خود نگاهی بیندازید . حتی TSA تحت تأثیر قرار گرفت!

قفل های امنیتی

این که آیا آنها دارای فشرده سازی فضا برای قفل مسافرتی هستند یا اینکه دارای سیستم قفل داخلی هستند ، هرگز چمدانی را خریداری نکنید که نمی توانید قفل کنید.

نکات ایمنی سفر را بیشتر بخوانید .

مواد ضد آب

یكی از بزرگترین نكات برای انتخاب چمدان اطمینان از داشتن مواد ضد آب است یا با درزگیر مقاوم در برابر رطوبت در قسمت داخلی آن انجام شده است تا به شما در خشک نگه داشتن وسایل شما كمك كند. این امر در باران مؤثر است و همچنین در صورت نگه داشتن چمدان ، کیف شما را روی سطوح کثیف ، مرطوب یا چسبناک قرار می دهد.

جین آتارد ، مدیرعامل BusinessKnowHow.com ، پیشنهاد می کند که بالا و پایین چمدان را با پلاستیک درست کنید ، مانند یک کیسه تمیز کردن خشک. به این ترتیب ، حتی اگر چمدان شما خیس شود ، لباس شما می تواند خشک بماند.

روکش چمدان به تمیز نگه داشتن و ماندگاری چمدان کمک می کند. من آنها را به شدت توصیه می کنم!

دسته های جانبی

دستگیره های بالا و جانبی مانور چمدان را بسیار ساده تر می کنند ، به خصوص هنگامی که برای قرار دادن آن در هواپیما یا حمل و نقل دیگر نیاز به بلند کردن آن دارید.

چمدان هایی را با دستگیره های قوی و بادوام انتخاب کنید که در مقابل وزن وسایل شما مقاومت کند. این همچنین دلیل خوبی برای بسته بندی نور است – شما باید بتوانید چمدان خود را تا چندین پرواز از پله ها بالا ببرید ، به خصوص در اروپا!

تسمه کراوات

این تسمه های قابل تنظیم و ریز قابل تنظیم برای کمک به شما در فشرده سازی وسایل موردنظرتان در هنگام تهیه همه چیز در چمدان بسیار عالی هستند. آنها همچنین وسایل شخصی شما را در جای خود ایمن نگه دارند.

نکته: شب قبل از سفر چمدان خود را بسته بندی کنید تا همه چیز در یک شب حل شود.

دوام

برای داشتن یک چمدان با کیفیت لزوماً نباید صدها دلار هزینه کنید. با این حال ، چمدان باید ساخته شده و قادر به تحمل ناهمواری سفر باشد. بسته به نوع فعالیت ، مقصد و سبک سفر ، نیازهای شما متفاوت خواهد بود.

مارسی رادر ، مربی تولید و سلامت می گوید: “چمدان های با کیفیت بالا یک ضرورت است. وقتی از انتهای ترمینال با چمدان خود در حال چرخیدن هستید و پس از آن که دسته شما می شکند ، از خرید یک کیسه “به اندازه کافی خوب” پشیمان خواهید شد!

یک چمدان با کیفیت بسیار مهم است زیرا می تواند یک عمر طول بکشد. سفر به اندازه کافی استرس زا است بدون اینکه نگران چمدان خود باشید. “

این دقیقاً همان اتفاقی است که در یک سفر دو هفته ای به اروپا برای من افتاد. دوست من یک چمدان ارزان قیمت 32 عیار به اروپا برد و دسته دوم روز دوم سفر ما را شکست. از آنجا که او بیش از حد بسته بندی کرده بود ، مجبور شدم آن را برای او حمل کنم زیرا مشکلات عادی داشت.

بسته بندی نور همچنین در صورت بروز مشکلات کمکی به شما کمک می کند! این نکات را بخوانید.

خوشحال نبودم که تقریباً دو هفته یک چمدان شکسته و سنگین را به دور اروپا بکشید. آیا می دانید با چه تعداد پرواز از پله ها روبرو هستید؟ حال تصور کنید که فقط 2-3 شب در یک شهر می گذرد و سپس به سمت دیگری حرکت می کنید و سعی می کنید تا حد ممکن از هر مکان دیگری دیدن کنید. اجازه ندهید این اتفاق برای شما رخ دهد.

چمدان-101-گام به گام-راهنمای-انتخاب-درست-سفر-چمدان

Delsey Luggage Chatelet 21 ″ Carry-On Spinner

انتخاب چمدان که بادوام است

در اینجا مواردی وجود دارد که باید در هنگام انتخاب چمدان و یافتن یکی از مواردی که ماندگاری شما را به خاطر می آورد:

مواد

نرم در مقابل سخت شل: اگر قصد استفاده از چمدان خود را به عنوان یک باربر دارید ، بسیار عالی هستند ، زیرا آنها راحت تر به داخل قفل های سقفی فشار می یابند و سبک هستند. همچنین گفته می شود که آنها شوک را بهتر از پوسته های سخت جذب می کنند.

استدلال در مورد چمدانهای سخت این است که بهتر از وسایل شما محافظت می کند.

هر كدام را انتخاب كنید ، به دنبال چمدانهای نرم و با کیفیت باشید كه می تواند پاره شود و موارد سخت ارزان می توانند از بین بروند یا خراب شوند.

من برای تعطیلات منظم از پوسته سخت و سخت مانند استفاده کرده ام ، در حالی که برای سفر طولانی مدت از کیسه پوسته نرم استفاده می کنم.

این بهترین چمدان سفت و سخت خانمها است !

دسته

در هنگام پرتاب چمدان در فرودگاه ، دسته شکسته متداول است. اگر از نظر بودجه آگاه هستید ، یک دسته دو نوار را انتخاب کنید که از یک چمدان ارزان قیمت محکم تر باشد.

با این حال ، اگر در یک برند با کیفیت سرمایه گذاری می کنید ، یک دسته خوب است. سبک تر هم خواهد بود

چرخ ها

ژاکی ویت ، از Adios Adventure Travel ، خاطرنشان می کند که چهار چرخ راحت تر از دو حرکت می کنند. چرخ ها باید با کیفیت بالا ، شبیه به چرخ های اسکیت بورد باشند. چرخ های پلاستیکی سخت هنگام ریزش بیشتر احتمال شکستن یا شکستن دارند. (من در حین شکار در هتل در پاریس در خیابانهای پاریس این اتفاق افتاده ام!)

زیپ

زیپ ها چمدان هایی را که مستعد آسیب آب ناشی از باران هستند ، رها می کنند. برای جلوگیری از این امر ، موارد سخت را با سیستم قفل انتخاب کنید. اگر چمدانی را با زیپ انتخاب می کنید ، کشش های ساخته شده از فلز سخت یا پلاستیک بادوام را انتخاب کنید.

انتخاب-چمدان

Osprey Ozone Wheel Global Carry-on 19.5 / 38

انتخاب چمدان با ویژگی های ایمنی

بهترین راه برای ایمن کردن چمدان ، داشتن بیمه مسافرتی برای پوشش خسارت است. فقط اگر می توانید به آن توجه کنید ، اشیاء با ارزش را در چمدان های حمل خود بسته بندی کنید.

اضافه کردن ویژگی های امنیتی به چمدان شما نیز ایده خوبی است. با سرمایه گذاری روی قفل های مسافرتی محکم و بادوام ، اتصالات کابل و بسته بندی کوچک ، پرونده خود را در دسترس سارقان قرار دهید. هشدار دهید ، هر چند: مکانیسم های امنیتی گران قیمت می توانند فریاد بزنند ، “ارزش های داخل”

بهتر است از امنیت متاسف باشید: هرگز اشیاء با ارزش را در یک کیسه چک شده بسته بندی نکنید. همیشه آنها را در حفره یا ترجیحاً مورد شخصی خود نگه دارید.

این نکات را در مورد نحوه انتخاب “مورد شخصی” بخوانید !

در اینجا چند مکانیسم ایمنی برای انتخاب چمدان در نظر گرفته شده است:

قفل می کند

قفل قابل اعتماد این است که حداقل آهسته یک دزد تضمین شده و یا آنها را خاموش همه با هم قرار داده است.

کابل اتصال

یک جایگزین ارزان تر برای قفل ها ، این مواد بازدارنده سرقت به راحتی قابل نصب است و در رنگ های متنوعی عرضه می شود ، به این معنی که چمدان شما می تواند به راحتی پیدا شود. با این حال ، اتصالات کابل را می توان به راحتی با یک پرونده ساده ناخن جدا کرد.

بسته بندی کوچک شده

اکنون بسیاری از فرودگاه ها دارای ایستگاه بسته شدن هستند . با قیمتی در حدود 10 دلار برای پاپ ، این یک راه عالی برای جلوگیری از جلوگیری از لغزش موارد غیرقانونی در پرونده شما یا سرقت از کیف شما است. همچنین برای ضد آب بودن چمدان بسیار عالی است!

نکات ایمنی

در بیمه مسافرتی سرمایه گذاری کنید که چمدان های گمشده یا دزدیده شده را پوشش می دهد.
تمام اشیاء با ارزش و اسناد مسافرتی را در چمدان های دستی خود نگه دارید تا بتوانید همیشه در مورد آنها مراقب باشید.
برچسب ضد آب در هر قطعه چمدان را با اطلاعات تماس به روز خود وارد کنید (نه آدرس خانه شما – این می تواند فرصت یک خانه خالی را برای سارقان برجسته کند). اگر پرونده شما گم شد ، شانس بیشتری برای بازگشت سریع به شما دارد. و فراموش نکنید که برچسب ها را از سفرهای قبلی حذف کنید!
چمدان های خود را به محض فرود آمدن بررسی کنید ، به این ترتیب در صورت مفقود شدن هرچه سریعتر می توانید با شرکت هواپیمایی و بیمه گر خود تماس بگیرید.

در این پست درباره ایمنی بیشتر بخوانید: کمربندهای پول و بهترین لوازم جانبی سفر ضد سرقت .

چمدان-101-گام به گام-راهنمای-انتخاب-درست-سفر-چمدان

AmazonBasics Hardside Spinner چمدان

انتخاب چمدان براساس قیمت

چمدان سفر می تواند گران باشد. اگر یک مسافر طولانی مدت هستید ، به خاطر داشته باشید که این فقط یک چمدان معمولی نیست ، بلکه قرار است در مدت زمان سفر به کمد قابل حمل شما تبدیل شود. شما به چمدانی نیاز دارید که دوام داشته باشد.

قیمت به طور کلی نشان دهنده کیفیت است. در جستجوی بهترین نظرات از مسافران با تجربه و انتخاب پرونده ای که متناسب با سبک سفر شما باشد. بسیاری اوقات ، کیف های گران قیمت نوعی ضمانت را شامل می شوند.

کریستینا ارنست از VIP Alpine Tours / VIP Travel نشان می دهد که از چمدان طراح فاصله بگیرید ، زیرا بیشتر به یک انتخاب مد می پردازد تا یک انتخاب با کیفیت برای مسافرتهای شدید. شما تضمین کرده اید که لوئیز ویتون خود را از طریق فرودگاه به گردش درآورید ، اما آن را از میان مناطق گرمسیری آسیا بکشید. موارد طراح نیز نسبت به سارقان حساس تر است.

نکات خرید چمدان

وب سایت های بازدید مانند REI، سیرا های ارسال و ویرایش ، eBags ، و آمازون به اطراف مغازه و مقایسه ویژگی های / قیمت.
بازدید از یک فروشگاه فیزیکی به شما امکان می دهد که کیف را قبل از خرید تست کنید. به این ترتیب می توانید تعیین کنید که کدام سبک ، اندازه و مارک مناسب شماست.
اگر در حال خرید آنلاین هستید ، پرونده خود را از قبل به خوبی سفارش دهید تا در صورت عدم استفاده مناسب آن را برگردانید. به دنبال خرده فروشی باشید که بازده های رایگان مانند eBag ها را ارائه دهد . می توانید چندین مورد را سفارش دهید تا ببینید کدام یک را ترجیح می دهید و سایرین را رایگان می گردانید. آمازون همچنین در برخی از موارد بازدهی رایگان ارائه می دهد. آنها مکان مناسبی برای خرید چمدان هستند زیرا تمایل دارند بهترین قیمت ها را داشته باشند.
برای دریافت به روزرسانی های ایمیل از خرده فروشان آنلاین برای دریافت پیشنهادهای تخفیف ثبت نام کنید.
برای به دست آوردن بهترین معاملات ، فروش فصلی را خریداری کنید.

برای راهنمایی های بیشتر ، این راهنمای خرید چمدان هوشمند را بخوانید !

چمدان-101-گام به گام-راهنمای-انتخاب-درست-سفر-چمدان

مکعب های بسته بندی کمپرس رز قطب نما

نکات نهایی برای انتخاب چمدان

توصیه می کنیم قبل از رفتن به فرودگاه یک مقیاس چمدان سبک وزن داشته باشید تا موارد شما را وزن کند. این کار اطمینان حاصل می کند که شما از حد مجاز وزن خود هستید و از پرداخت هزینه اضافی خودداری می کنید.

همچنین ، از سازمان دهنده های بسته بندی مانند بسته بندی مکعب ها برای ساده کردن روند بسته بندی خود استفاده کنید.

آموزش بسته بندی را در یوتیوب تماشا کنید!

در سال 2017 ، من لوازم جانبی Compass Rose Travel را راه اندازی کردم و اولین محصول من یک مجموعه 4 قطعه ای از مکعب های بسته بندی Carryon بود . این تنها مکعب های بسته بندی به اندازه عرض مناسب یک چمدان حامل هستند و آنها همچنین دارای یک سامانه سازمانی با کد و شماره گذاری منحصر به فرد هستند – تنها نوع موجود در حال حاضر در هر نقطه از بازار.

من مجموعه ای از پنج قسمت YouTube را با هم قرار داده ام که روش های مختلف استفاده از مکعب های بسته بندی را به شما نشان می دهد. اگر از این استراتژی بسته بندی خاص استفاده می کنید ، آنها همچنین می توانند وسایل شما را فشرده کنند. این راز فقط حمل مسافر است!

در انتخاب چمدان مناسب سفر چه نکاتی را ارائه می دهید؟ در زیر به اشتراک بگذارید و نظر دهید!

این پست ها را برای توصیه های چمدان بخوانید:

20 برند برتر چمدان پیشنهادی
13 طرح چمدان غیر خسته کننده Carryon
بهترین چمدان Carryon برای خانمها
کیسه های غلتکی دافل
بهترین چمدان های کاررون برای اروپا
کیسه های آخر هفته
10 کیف توالت برتر

این پست را دوست دارید؟ برای ذخیره آن ، این تصویر را وارد کنید!

امیدواریم این پست چمدان را در مورد انتخاب چمدان برای سفرهای خود دوست داشته باشید! لطفاً آن را با دوستان خود در فیس بوک ، توییتر و پینترست به اشتراک بگذارید. ممنون از خواندن!

30 نظر