بهترین بررسی مارک سشوار با راهنمای خریداران

بهترین بررسی سشوار
سشوار خیلی خوب کار می کند تا سریع موهای مرطوب را خشک کند. ما دوست داریم مدل های زیبایی را مانند افراد مشهور به سبک ببندیم و شما می توانید آن را در خانه نگه دارید تا انتخاب خود را سبک کنید. بهترین سشوار را به طور مداوم استفاده کنید و بهترین سبک را برای موهای خود تنظیم کنید.

برای انتخاب سشوار مناسب ، می توانید معیارهای مختلفی از جمله سرعت ، تنظیم دما یا گرما ، انتخاب لکه ها ، طول رشته ، نقاط قوت و موارد دیگر را امتحان کنید. ما برای ارزیابی دقیق تر این کیفیت ها ، برخی از بهترین سشوارها را با کیفیت مرور کردیم. شما ممکن است موهای معمولی داشته باشید. سطح موهای شما ممکن است بی نظیر باشد. ما خشک کن های مختلفی را انتخاب کرده ایم که برای موهای مختلف کار می کند. واقعیت این است که این سشوارهای مکانیکی به هیچ وجه به موهای شما آسیب نمی رسانند. در حال حاضر ، وقت شماست که تصمیم صحیحی برای خرید بهترین سشوار بگیرید.

ما با انواع آزمایشات توانستیم بهترین کیفیت سشوار را برای شما مرور کنیم. خرید بهترین کیفیت سشوار بدون هرگونه بررسی می تواند بسیار پیچیده باشد. برای راهنمایی کامل شما در مورد کیفیت ، معیارها و سایر ویژگی های سشوار با کیفیت خوب در جلوی شما بحث کردیم تا بتوانید یک سشوار با کیفیت خوب خریداری کنید.

بهترین بررسی جدول مقایسه برندهای سشوار .
مورد: وزن: مزیت – فایده – سود – منفعت: بررسی آمازون:
خشک کن T3 Featherweight Luxe 2I 20.4 اونس IONIC پیشرفته آمازون را بررسی کنید
سشوار حرفه ای یونی 3.2 پوند مقرون به صرفه آمازون را بررسی کنید
سالن حرفه ای کادوری 2 پوند خشک کننده سریع آمازون را بررسی کنید
Elchim Classic 2001 2 پوند مقرون به صرفه آمازون را بررسی کنید
پاناسونیک EH-NA65-K 1.11 پوند خشک کننده سریع آمازون را بررسی کنید
JINRI 1875W 1.54 پوند خشک کننده سریع آمازون را بررسی کنید
کنر 1875 وات 1.5 پوند خشک کننده سریع آمازون را بررسی کنید
Remington D3190A 2 پوند خشک کننده سریع آمازون را بررسی کنید

می توانید بر اساس کیفیت ، بهترین کیفیت سریعترین سشوار را بخرید:

❶ قدرت: قدرت از وات حاصل می شود و هرچه وات سشوار بالاتر باشد باعث گرمای بیشتری می شود. بدیهی است ، گرمای بیشتر می تواند به سرعت موهای شما را خشک کند. بیشتر سشوارها 1400 تا 1600 وات هستند. برای موهای ضخیم و بلند به یک سشوار وات با کیفیت مناسب احتیاج دارید که به شما در سبک دادن سریع مو کمک می کند.

توجه: برخی از سشوارهای با کیفیت پایین در بازار موجود است که وات بسیار کم است. انتظار ما این است که هر سشوار نباید در لیست دلخواه شما قرار داشته باشد ، به همین دلیل زمان زیادی برای خلاص شدن از شر موهایتان است. بنابراین می توانید محصول مورد علاقه خود را از بهترین کیفیت اصلاح سشوار خریداری کنید.
❶ وزن: مطمئناً می خواهید با استفاده از سشوار خود مشکل زیادی داشته باشید. بنابراین شما قطعاً سشوار سبک را دوست دارید ، که می توانید از آن راحت استفاده کنید. ما چند سشوار را در جلوی شما مرور کرده ایم که می توانید از آنها برای راحتی استفاده کنید. از Eagle و به هر طریقی می توانید از این خشک کن های سبک استفاده کنید که مطمئناً در لیست دلخواه شما موجود خواهد بود.

❶ ویژگی ها: تولید کنندگان سشوار بسته به استفاده از مشتریان خود مجبورند تنظیمات متفاوتی را انجام دهند. بسته به انتخاب کاربر ، از سشوار در تنظیمات مختلف استفاده می شود.

کنترل دما و حالت مختلف:

کنترل دما یکی از اجزای اصلی هر سشوار است. این کیفیت باید البته یک سشوار با کیفیت خوب باشد. بسته به موهای مختلف ، نیاز به انواع گرما وجود دارد که هیچ گونه آسیبی به موها وارد نمی کند. سشوارهای با کیفیت خوب به طور کلی دارای سه بعد برای جریان گرما ، کلی ، متوسط ​​و سنگین هستند. بنابراین کاربر می تواند از آن به عنوان خواست خود استفاده کند.

شما موهای ریز ، جزئی و یا خشک دارید ، تنظیم دمای پایین بهتر برای شما کار می کند.
اگر موهای معمولی دارید ، تنظیم دمای متوسط ​​برای شما مناسب است.
ما معتقدیم که ممکن است شما از خواندن آن سود ببرید. ما سعی می کنیم برای خرید بهترین سشوار راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهیم. متشکرم.

 1. خشک کن T3 Featherweight Luxe 2I

در 18.5 اونس ، وزن T3 وزن l2i T2 به اندازه کادر کافی نیست ، اما هنوز هم بسیار سبک است. در 1800 وات شدت زیادی برای نیازهای خشک کردن شما وجود دارد. این دو تنظیم گرما و سه تنظیم گرمای متنوع را برای نیازها و مدلهای منحصر به فرد شما فراهم می کند که می تواند خشک کننده شما را تقویت کند.

سشوار با یک ترمینال رس طراحی شده است که گردش خون را بهبود می بخشد و گرمای مادون قرمز با ذرات منفی بهبود می یابد. به همین ترتیب ، باد دیگری که خشک شد ، شلیک کرد و مکعبی را در بر گرفت. با ضمانت دو ساله محافظت می شود ، بنابراین باید به یک کشش طولانی تعارف مجهز شود.

این سشوار بسیار مناسب ، قوی و سبک است. به عنوان هزینه ، می تواند یکی از بهترین شرکای مورد نیاز شما باشد. این یک کالای خوب است و شما این فرصت را دارید که از پول نقد استفاده کنید ، آن را انتخاب کنید.

 1. سشوار حرفه ای یونی
  سشوار حرفه ای یونی

مانند الوهیم ، یونیک حرفه ای فقط یک پوند وزن دارد. سشوار با استفاده از Ionic Professional ، به راحتی و یکنواخت پخش می شود ، آن را بسیار قوی می کند.

سوپر سولانو از یک موتور قدرتمند برای خشک کردن موهای شما بطور چشمگیر و یکنواخت استفاده می کند. از زمان قابل توجهی برای خشک کردن مو محافظت کنید. برخی از تنظیمات گرما و حرکت را برای شما فراهم می کند تا در انتخاب های خود موهای خود را تغییر دهید. این یک مکعب دو طرفه با اتصالات اندک است که به شما دستورات تخصصی تری در مورد موهای شما می بخشد.

معمولاً یکی از بهترین کیفیت سشوار است. به شما زمان خشک کردن موها را می دهد ، و بدون هیچ مشکلی. در مقایسه مشکل با دیگران ، جایگاهی در بررسی یکی از بهترین خشک کن ها می یابد.

 1. سشوار حرفه ای کادوری سشوار LIA 2500X

من برای اولین بار در مورد Kadri متوجه شدم که بسیار سبک است. تنها در 15 اونس ، احتمالاً سبکترین سشوار کادوری است که در هر زمان از آن استفاده کرده ام. نسبتاً سبک تر از مدلهای مختلفی که استفاده کرده ام نیست ، اما تعداد کمی از اونها تفاوت را تشخیص می دهند.

این دو پاس منحصر به فرد و سه تنظیم گرما را ارائه می دهد ، که اکثر آنها به عنوان خشک کردن مو کاملاً غیر معمول نیستند. با این حال ، کادوری مطمئناً مسافت پیموده شده بیشتری نسبت به خشک کردن موهای ارزان تر دارد و به روز تر ، اختراعات پیشرفته تر موها را سریعتر خشک می کنند ، که از موهای شما محافظت می کند.

این سشوار 1875 وات همچنین دارای ویژگی های اضافی است و مانند برخی از کشو های بالای خط ، نوع سشوار پیش بینی شده ای را ارائه می دهد که 100 دلار بیشتر نیز دارد. گران است ، اما از آنچه هنوز دارید ، آن را به عنوان بهترین توصیف می کنم.

 1. خشک کن Elchim Classic 2001

این سشوارها از قیمت بالایی برخوردار هستند ، اما هرکسی که حرفه ای داشته باشد یا به چنین سشوارهایی احتیاج داشته باشد. قیمت استیکر خشک کن Elchim Classic 2001 نسبتاً شیب دار است ، اما فوق العاده است.

Elchim سشوار ساختاری ایتالیایی و قابل توجه است ، که در لیست گزینه های میزان تنظیمات گرما و سرعت جایگاهی می یابد. در اینجا و مشکلی پیش می آید که نشان می دهد که در مقایسه با همان موهای دیگر قابل توجه است؟ این طرح عجیب و غریب با تشویق سشوار ، معادله بهتری از هدایت گرم و جریان هوا را ارائه می دهد. به چند اتصال متصل شده است و وزن آن بسیار سبک است و وزن آن 1،1 پوند است.

این سشوار می تواند برخی از خانم ها را متناسب جلوه دهد ، اما عدم وجود گزینه در سرعت و دما بدین معنی است که برای همه مناسب نیست و با توجه به همه چیز ، معتقدم کمی مبهم است.

 1. سشوار پاناسونیک EH-NA65-K

صحبت از سشوار Panasonic EH-NA65-K ، یک قدم جلوتر از مدل W8less است. این قطعاً بهترین است و با برخی اتصالات درجه یک ساخته شده است. با این حال ، به اندازه قدرت و عدم وجود مجموعه گسترده ای از گرما و تنظیم سرعت ، جدی نیست.

Panasonic EH-NA65-K این نیست که اختراع Rusk Hydration هدایت می شود. فناوری نانو محافظت شده رطوبت هوا را از بین می برد. خشک کن ذره معمولی یک لبه معمولی به شما می دهد تا استحکام موهای شما را بیش از یک بار حفظ کند. به عنوان مثال ، برای کسانی که در یک فضای خشک زندگی می کنند ، پس از حمام جنوب غربی آمریکا ، نیاز به استفاده از آن دارند.

یک مکعب ، دیفیوزر نیز موجود است و جریان هوای مضاعف خشکی سریع را فراهم می کند. ممکن است تنها دو نرخ مشخص و سه تنظیم گرمای متنوع را ارائه دهد ، تا حدی حد Rask تا حد زیادی پیشرفت. در هر صورت ، این یک سشوار مفید با نوآوری فوق العاده ای است و برای هر شخصی که می تواند هزینه های خود را مدیریت کند ، تصمیم خوبی است.

 1. سشوار حرفه ای JINRI 1875W
  سشوار حرفه ای JINRI 1875W

همانطور که قبلاً هم اشاره کردم ، خشک کردن مو در این لیست به طور فزاینده ای در حال افزایش است ، و سشوار حرفه ای Rask JINRI 1875W در این لیست با قیمت 49.99 دلار در حال اجرا است. در این میان ، به روزرسانی ها به طور فزاینده ای کامپایل شده اند و این آرایشگر در مقابل مدل قبلی بسیار قابل پیش بینی است.

با موتور 2000 وات ، این JONRI Professional Ionic می تواند موهای شما را سریعتر از یک مدل قیمت بسیار پایین خشک کند. علی رغم اینکه با پایانه های سرامیکی ساخته شده است ، اما بسیار کم نور تر از یک پوند است. از نیروی مادون قرمز استفاده می کند و از ذرات منفی در جنگ غیر خشونت آمیز استفاده می کند. به خصوص سطح خط چشمگیر قابل توجه بسیار جذاب است.

W8less دارای هفت تنظیم گرما و حرکت مجزا است که به شما امکان می دهد مدل موهای خود را آموزش دهید. دارای یک گرفتن جالب ، یک صندوق عقب قابل جدا شدن و یک سنسور است. با هیچ اتصال دیگری سازگار نیست و دارای یک تنظیم ذرات متغیر است ، اما بدون توجه به آن یک سشوار تولیدی است. اگرچه تا حدودی گران است ، اما درخششهای مؤثر آن است. این قیمت هنوز نسبت به رده های دیگر ارزان تر است.

 1. سشوار سرامیکی Conair 1875 وات تورمالین

ورود دوم ما از Conair مدل های بودجه بیشتری با عملکرد چشمگیر دارد. خشک کن مو سرامیکی مرطوب ترمینال 1875 یک مو خشک کن متوسط ​​با خلیفه بالا.

این سشوار اتصال دهنده مانند قبل از مدل است به طوری که تشخیص قبل از آن دشوار است. مانند بسیاری خشک ، از یک تریلیون سرامیک ساخته شده است که افزایش گرما را تضمین می کند. از نوآوری یونیک برای کاهش یخچال و اطمینان از موهای شما استفاده می کند. این سه تنظیم گرما و دو سرعته را ارائه می دهد و اتصالات زیادی دارد. با این کار یک مکعب بدست می آورید. این حتی یک عکس جالب برای فعال کردن سبک شما پیچ است.

بدیهی است که این همه خبر برای شماست. این سه سشوار مختلف بدان معنی است که تقریباً پنج دلار به معنای مرور در داخل یکدیگر ، به طور کلی نکات برجسته و سودمندی را ارائه می دهند. در حالی که از اینجا جلو می روم ، خشک کردن مو که من بررسی کردم تا هزینه های خود را افزایش دهم ، پنج مورد از آنها بیش از 100 دلار است بنابراین اگر شما به دنبال چیزهایی به سمت ارزان تر هستید ، یکی از این سه یا ممیزی مستقیم کاوا را توصیه می کنم.

 1. سشوار سرامیکی کنترل آسیب Remington D3190A

برخی از مردم توانایی تحمل این نوع کارها را ندارند ، برخی دیگر مجبور نیستند با سشوار درجه یک زحمت بکشند و برخی دیگر ممکن است نتوانند در زیرزمین بمانند. با این حال ، دلایل شما می تواند باشد ، کسی مجبور است یک سشوار وحشتناک را تحمل کند.

خوشبختانه ، شما می توانید برای بسیاری از پول های غیر منطقی ، یک سشوار با کیفیت مناسب خریداری کنید. Rimington یک برند فرضی است که برای کالاهای با کیفیت عالی شناخته شده است ، و Rummington D3190A هیچ تخفیفی ندارد. برای سشوار با هزینه 20 دلار ، آهنگ های زنگ تعداد قابل توجهی از برجسته های برجسته را با General Miss-Mash بسته بندی می کند. باربیکیو برای پیش بینی ضررهایی که با تهویه مطبوع در مقیاس کوچک آسیب دیده اند ، کار می کند. جوجه های قابل اشتعال برای خشک شدن سریع گرمای مادون قرمز هنگام ارسال ذرات منفی برای کاهش اشتعال استفاده می شود.

D3190A یک موتور 1875 واتی است و سه تنظیم گرمایش متفاوت و دو نرخ مستقل را در اختیار شما قرار می دهد ، به شما این امکان را می دهد که موهای خود را طبق روش های مختلف خشک کنید. متمرکز و با یک دیفیوزر ، با چند اتصال مفید. خشک کن هیچ یک از برجسته های خشکی به طور فزاینده گران را ندارد ، اما همه آن ممکن است به عنوان یک مدل هزینه قدرتمند به برجسته ها نیاز داشته باشد.

بهترین بررسی مارک سشوار با راهنمای خریداران
چگونه سشوار مناسب بخریم؟
ما دوست داریم یک راهنمای مناسب برای انتخاب بهترین سشوار به شما ارائه دهیم. از آنجا که در خصوصیات و نکات برجسته تضاد وجود دارد ، باید روش دستیابی به صحیح را بدانید.

مهمترین چیز برای شما انتخاب وسایل متناسب با نوع موی شماست.

موی صاف

برای مو می توانید سشوار بخرید که سبک وزن است و بسیار آرام می تواند نگهداری شود . خشک کن هایی با پتانسیل یونی می توانند موهای شما را خشک و صاف کنند.

موی حالت دار

یک وسیله را انتخاب کنید ، که می تواند موهای شما را بسیار آهسته خشک کند. می توانید از یک دیفیوزر برای این نوع موها استفاده کنید و پیچ و تاب ها را بطور فزاینده ای جلوه دهید.

موهای نازک یا نازک

خشک کن ، کمپرسور باریک ، مو می تواند جلوه زیبایی ببخشد. در دماهای بسیار پایین می توانید موها را خشک کنید تا از ریزش مو جلوگیری کنید.

موهای زائد

برای این وضعیت ، علاوه بر این ، یک متمرکز کننده باریک یک ضرورت مطلق برای خشک کردن هر تکه مو است. موها را بیش از حد خشک نکنید.

در حالی که به دنبال سشوار هستید ، می توانید دسته هایی از اصطلاحات تخصصی ، مانند نانو ، یونی ، هنری و تورمالین را کشف کنید. ما به شما نکات ظریف هر یک از آن نوآوری ها را آموزش داده ایم تا زنده بودن و سودمندی هر سشوار را بفهمید.

خشک کن با نوآوری یونی ضربه بزنید

آنها ذرات منفی را آزاد می کنند که اتم های مثبت آب را می شکنند. به هر صورت ممکن است این سشوارها برای بسیاری از موهای ضخیم یا کوبیده مفید نباشند. سطحی که هوای گرم تابش می کند با مواد مشخص می شود ، برای گرم کردن حلقه استفاده می شود. همچنین ممکن است این خشک کن ها به عنوان یک چارچوب مناسب برای یک ظاهر طراحی مو انتخاب نشوند. می توانید آنها را برای موهای ریز یا نازک تهیه کنید.

خشک کن های ضربه ای هنری

آنها با هزینه بسیار کمی در دسترس هستند و پوشش هنری به حلقه وصل می شود. ساختار داخلی ممکن است به همین ترتیب از ظروف سفالی استفاده کند. بیشتر این وسایل پرتوهای مادون قرمز ایجاد می کنند که به موهای شما آسیب نمی رساند. برای موهای موج دار و ضخیم ، این خشک کن های هنری گزینه های صحیحی هستند.

تیتانیوم یا تورمالین. که بهتر است؟
این دو ماده همچنین برای پوشش بهتر دستگاه برای اثربخشی بهتر انتخاب شده اند. این دو می توانند گران باشند. در هر صورت ، ارائه آنها چندین برابر سریعتر از سایر خشک کن های ضربه ای است.

ضربات خشک کن برنامه های مختلف
در حال حاضر با بررسی طرح سشوار دستگاه ها را به 3 روش مجزا مرتب کرده ایم: یکی از آنها سشوار دستی دستی است که از نظر اندازه بسیار محافظه کار است. همچنین برای بعضی از دسته ها بهتر است. یکی دیگر از ساختارهای نصب شده تقسیم کننده است که می توان در عقب نشینی ها یا مسافرخانه های بیشمار یافت. انتخاب سوم برای شما خشک کن هال سالن است که با دو سبک دیگر تضاد دارد. می توانید آن را در سالن ها و مجالس کشف کنید.

متغیرهای مختلفی برای خرید سشوار بررسی می شود

 1. وات سشوار: با مهارت یا شدت دستگاه مشخص می شود. دامنه این وات می تواند از 1000W به 3600W تغییر کند. برای نمونه های استاندارد می توانید این دامنه را تا 1800 W کشف کنید. حلقه این خشک کن ها ممکن است با nichrome ساخته شود. در حالی که موهای ضخیم و طولانی تری دارید ، می توانید سشوار با وات بالاتر خریداری کنید. سطح دما نیز زیاد خواهد بود. اینگونه که ممکن است ، برای موهای باریک ، باید از وات ویت خودداری کنید.
 2. اندازه و وزن: برای خشک کردن مو بهتر است در جستجوی دستگاه های سبک وزن باشید. خشک کن باید بر روی کلیه قطعات آن یکسان سازی داشته باشد. خشک کن های امروزی نیز قابل تاشو هستند و می توانید آن را در بسته خود ذخیره کنید.
 3. اتصالات دستگاه: اکثریت قریب به اتفاق سشوارها اتصالات اضافی دارند ، از جمله دیفیوزر ، انتخاب برس و لکه های کنسانتره. با استفاده از اتصالات می توانید هوا را به قسمت صحیح هدایت کنید. آنها برای موهای ضخیم مفید هستند. دیفیوزرها در بلند کردن و جداسازی مو برای بهبود سطح کمک می کنند. همچنین موهای شما را خیلی سریع و بدون آسیب رساندن به سبک خشک می کند.

4- کنترل گرما: تنظیماتی برای تغییر گرما و دما وجود دارد. این خشک کن ها دارای سه تنظیم است ، در حالی که سایرین دو گزینه دارند.

5- طناب برق: باید اندازه آن را بررسی کنید. موارد کشیده تر سازگاری را به توسعه دستگاه اضافه می کنند.

 1. تماس با خنک: نوآوری مناسبی است که باعث گرم شدن سردتر و خشک تر شدن آن می شود. سر و دستان شما ایمن خواهد ماند.
 2. خاموش کردن برنامه ریزی شده: ممکن است دستگاه پس از قرار دادن ، خاموش شود.
 3. شات خنک: این صید است که به محض خشک کردن موها هوا خنک را تخلیه می کند ، می تواند دمای مو را پایین بیاورد.

انواع سشوار
سشوارها انواع مختلفی دارند که بر روی نواحی خشک شدن مو تأثیر می گذارد. بخشی از سشوارها همراه هستند:

یونی یا تورمالین
فولیکولهای موی یونی ذرات منفی ایجاد می کنند و اتمهای مو را از هم جدا می کنند تا گرما بتواند به موهای شما نفوذ کرده و موهای شما را از لرزش بیشتر محافظت کند. برای هر کسی که به دنبال یک براق و صاف و صاف در فضای خارج از خانه است ، سشوارهای Ionic و Tourmaline بهترین نوع برای انتخاب هستند. افرادی که موهای ضخیمی دارند واقعاً ارزش این نوآوری را در سشوارها خواهند داشت.

تیتانیوم
سشوارهای تیتانیوم با انتشار عادلانه گرما بر روی مو ، سریعتر از انواع مختلف سشوار خشک می کنند. این کار برای افرادی که در خشک کردن موهای ضخیم یا حجیم مشکل دارند ، مناسب خواهد بود. در صورتی که بیشتر به سمت سشوارهای تیتانیومی تکیه بزنند ، باید برای ارزیابی موهای خود از گرما کمی چند تخمین بزنید. سشوارهای تیتانیوم معمولاً 40٪ سبک تر از سایر سشوارها هستند. به این صورت که به احتمال زیاد ، به احتمال زیاد موهای شما باریک تر و شکننده تر وجود دارد ، توصیه می شود که روی موهای یونی یا سوزشده ساکن شوید زیرا موهایشان سبک تر است و به آن آسیب نمی رساند.

ظروف سفالی یا چینی
سشوارهای سفالی مخصوص موهای زائد همانند سشوارهای مختلف روی مو بی رحمانه نیستند زیرا قسمت گرمای فلز با ظروف هنری یا چینی ایمن است. آنها همچنین برای خشک کردن موها بدون اینکه تکه های موهای مرطوب پشت سر بگذارند بسیار مفید هستند. با وجود این ، این کیفیت علاوه بر اینکه به کدام مارک یا مدلی که انتخاب می کنید متکی است. افراد مبتلا به انواع مو می توانند از سشوارهای سفالی و هنوز نرمال استفاده کنند. افرادی که موهای ضخیمی دارند ممکن است گزینه ارزش گذاری برای مدت زمان خشک شدن با خشک کن های خاک رس را نداشته باشند. در صورتی که شما فردی باشید که باید هر چه سریعتر موهای خود را خشک کند ، ایده آل است که یک خشک کن مخصوص گلدان را انتخاب کنید زیرا این امر قابل توجهی نیست و موها را از آسیب جدی محافظت می کند.

چگونه بهترین سشوار را انتخاب کنیم؟
در اینجا موارد اساسی وجود دارد که هنگام تعقیب و گشاد کردن سشوار باید به خاطر داشته باشید.

Wattage
Wattage شدت سشوار را انتخاب می کند و هر چه بیشتر وات آن قادر به خشک کردن موها در اسرع وقت باشد. به عنوان مثال ، یک دستگاه خشک کن مو با ظرفیت 2000 وات باید از ظرفیت دستگاه 1500 وات فراتر رود.

تنظیمات گرما
هنگام خرید سشوار ، باید چند روش سشوار از جمله دمای مو خود را در نظر داشته باشید ، از جمله دمای موهای شما ، که می تواند به شما کمک کند ، گرمای گرم را انتخاب کنید و تنظیماتی را انتخاب کنید که به سبکی که بستگی دارد بستگی دارد. این به انتخاب مشتری های مختلفی بستگی دارد که سبک آنها بستگی به دمای سشوار دارد. با تنظیمات مختلف گرما می توانید نیازهای آنها را برطرف کنید.

هزینه
انتخاب یکی از خشک کن های داروخانه یا خشک کن با راحتی بیشتر به انتخاب شما بستگی دارد. سشوار داروخانه می تواند به طور موثری ارائه دهد ، زیرا می توانید آن را خریداری کنید. به عنوان مثال سشوار ، BaByliss ، Panasonic ، Elchim ، اینها ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که با یک متخصص آرایشگر محله یا شخصی که به مدل مو مراجعه می کند ، مشورت کنید که به شما امکان می دهد تا منابع مورد نظر را در مورد اندازه گیری وجه قرار دهید.

وزن
مطمئناً وزن هنگام خرید سشوار جنبه مهمی دارد. خشک کن کم وزن فرصتی برای کار می دهد بدون اینکه خسته شوید. سشوارهای سبک وزن اکثراً به بهترین وجه کار می کنند زیرا متخصصان زیبایی باید در طول روز با آنها کار کنند.

ساختار
اطمینان حاصل کنید که شما می توانید چیزی الاستیک یا مات را انتخاب کنید ، زیرا باعث تحمل بیشتری نسبت به یک بدن گریزان می شود. به همین ترتیب به شما فرایند بیشتری در مورد روند خشک کردن مو و یک ظاهر طراحی شده می دهد. سشوار گری همیشه در هر صورت قادر به خشک کردن موها به طور عادلانه نیست. بهترین سشوارهای مطلق با بدن الاستیک همراه نیستند. در صورتی که فکر نمی کنید برای مقابله با آن آمادگی دارید ، می توانید آرایشگرها را با خشک کن های قابل توجهی تطبیق دهید ، می توانید سشوارهایی را بخرید که برای درک دقیق تری کار می کنند.

طول خط
ما به طور مرتب تمایل داریم از کارهایی که طناب در وسایل الکترونیکی ما بازی می کند چشم پوشی کنیم. فرض کنید یک طول 9 اینچی فراتر از یک طناب بلند 7 اینچی باشد ، کار با آن راحت تر خواهد بود. علاوه بر این ، جستجوی یک شارژر قابل چرخش 360 درجه نیز از آسیب دیدن خط جلوگیری می کند. خم کردن کارت می تواند به آیتم شما آسیب برساند و Snapier سشوار خود را از بین ببرید.

با توجه به این موارد ، بدون شک می توانید یک سشوار با کیفیت خوب خریداری کنید. کمک به شما در درک مدل مو و نیازهای شما ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد.

ویژگی های اضافی که باید در سشوارها به دنبال آن باشید
حقایق نشان می دهد که سشوار باید مو را خشک کند و افراد زیادی تمایل به نادیده گرفتن ویژگی های اضافی روی سشوارها دارند که می توانند در طول مسافت طولانی بسیار مفید واقع شوند. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام خرید سشوار ، به آنها توجه ویژه ای داشته باشید.

دکمه عکسبرداری خنک
یک دکمه شات خنک باعث ایجاد هوای سرد از سشوار می شود که یک عنصر فوق العاده برای تکمیل ایده آل به موهای شما درست پس از خشک کردن مو است. خشک کردن موها معمولاً موهایتان را واقعا کسل کننده می کند اما دکمه شات خنک در درخشش ایمن خواهد بود و موهای شما را برای مدت طولانی درخشان تر نگاه می دارد. نکته جالب دیگر در مورد دکمه شات خنک این است که به طور مشابه در سطح ایده آل موها ایمن می شود ، به عنوان مثال ، مستقیم ، موج دار یا پیچ و تاب.

مزخرفات
بعضی از تزئینات ، از جمله سشوار معمولاً نازل های دیفیوزر و مکعب هستند که می توانند دو مورد بسیار مفید باشند. اطمینان حاصل کنید که موهای شما به سرعت خشک می شود و رطوبت اضافی و رنده را از مو جدا می کند. مردم به سرعت موها را خشک کرده و قیمت نازل را پرداخت می کنند. خوب است که از یک ظاهر طراحی مو و توجه به مناطق خاص مو نیز لذت ببرید.

فیلتر جداشدنی
اگر مدت زیادی است که موهای خود را در سشوارهای خارق العاده ای که می خواهید روی آن کار کنید ، قرار داده اید ، در فضای خارج از خانه که برای یک رویداد آماده هستید ، تمیز کنید. یک کانال جداشونده شما را قادر می سازد کانال را قبل از استفاده از آن منتقل کنید و کل جهان را بیرون بکشید. بدون سشوار که در سالن استفاده می شود ، می توانید با این ماده اضافی به دست بیاورید.

وقت فراغت
به همین ترتیب می توان با خشک کردن موهایشان ، تن از وقت خود را صرف کرد ، در حالی که مخالف سفت کردن آن است که قبل از یک اتفاق مهم خشک شود. با استفاده از سشوار ، می توانید موهای خود را درست بعد از دوش گرفتن و بدون چسبان پیچیده یا اصلاح کنید.

مزایای سشوار
خشک کردن موهای شما برخلاف اینکه به راحتی هوای خشک شدن هوا را به وجود می آورید ، مزایای کمی دارد و برخی از آنها در زیر ضبط می شوند:

موهای خود را سبک کنید
با داشتن سشوار می توانید با موهای خود به طور مداوم بازی کنید و بدون اینکه به سالن بروید چند ظاهر منحصر به فرد به وجود آورید. شما می توانید پیچ ​​و تاب ها را درج کنید یا هر زمان که بخواهید تعمیر کنید. به بیان ساده ، روش ساده ای است که بدون هیچ گونه ناراحتی و خرج کردن پول اضافی ، واضح به نظر برسید.

خرید سشوار
افرادی که نیاز به اضافه کردن مو به موهای خود دارند نیز می توانند با خشک کردن مو سود کسب کنند زیرا سشوارها با اضافه کردن سطوح بیشتری به آن می توانند موهای شما را کوسن کنند. با اضافه کردن backcombing به روش ، می توانید موهای خود را بسیار مفیدتر و حجم دهنده تر کنید.

موجود به نظر برسد
با داشتن سشوار معمولاً می توانید درست قبل از عزیمت به محل کار ، مدرسه یا یک رویداد رسمی ، احترام به نظر بیاورید. سشوارها به شما این امکان را می دهند که موهای خود را در یک تقسیم ثانیه درست تمیز کرده و خشک کنید تا هنگام ترک خانه بیشتر مونتاژ به نظر برسید.

ایندکسر

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum analinstagram takipçi satın alMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmakuşadası escortGebze escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesiiş fikirleri