قهوه وجود دارد ، و سپس اسپرسو وجود دارد. کسانی که اهل خبره نیستند ، گاهی اوقات آنها را جمع می کنند (ما خودمان در راهنمای خریدار ما برای سازندگان قهوه گناه کرده ایم) ، اما برای کسانی که در مورد نوشیدنی کافئین دار مورد علاقه خود هستند ، این دو حتی مقایسه نمی کنند.

وقتی اسپرسو درست می کنید ، با کیفیت بالاتر دانه های قهوه شروع می کنید و سپس فرآیندی را تولید می کنید که شدت بیشتری از عطر و طعم را نسبت به آنچه که در مورد لیوان معمولی جو آمریکایی تجربه می کنید ، تولید می کنید. یک شات با کیفیت بالا از اسپرسو همراه با یک لایه فوم دلپذیر در بالای آن به نام کرم قرار دارد و می تواند مانند آن نوشیده شود یا با سایر مواد مخلوط شود تا هر تعداد نوشیدنی اسپرسو محبوب ایجاد شود.

اگر خواندن این بند شما را تشنه یک نوشیدنی اسپرسو نمی کند ، احتمالاً با یک قهوه ساز سنتی تر قناعت خواهید کرد . با این حال ، اگر ایده شلیک تیره ، غنی و فوم اسپرسو باعث خارش شما شده است تا به سمت کافی شاپ مورد علاقه خود بروید ، در این صورت یک دستگاه اسپرسو خریدی است که ، گرچه پرهزینه است ، اما در ماه های بسیار خوبی می تواند خودش را پرداخت کند. بیا.

آنچه می توانید با دستگاه اسپرسو بسازید
این امکان وجود دارد که شما یک عاشق اسپرسو باشید بدون اینکه متوجه شوید. بسیاری از محبوب ترین نوشیدنی ها در کافی شاپ ها با اسپرسو تهیه می شوند ، بنابراین اگر معمولاً هرکدام از موارد موجود در لیست زیر را سفارش می دهید ، ممکن است یک دستگاه اسپرسو مورد توجه واقع شود.

سازندگان اسپرسو
برای دیدن همه سازندگان اسپرسو اینجا را کلیک کنید
اگر صاحب یک دستگاه اسپرسو هستید ، هر یک از این وسایل را می توانید با هزینه کمتری در آشپزخانه خود تهیه کنید ، مادامی که مواد لازم را در اختیار داشته باشید و کمی وقت برای صرف آنها دارید:

Espresso Shot (یا Double Shot):
این مایع دقیقاً همانطور که از دستگاه خارج می شود. بسیاری از عاشقان اسپرسو نوشیدن آن را در حالت طبیعی خود ترجیح می دهند ، که شبیه نسخه کمی تیره تر قهوه سیاه است.

Macchiato:
اسپرسو شات خود را ، فقط با کمی شیر بخارپز در بالا برای اضافه کردن کمی کف اضافی و خنک کردن طعم قوی.

کاپوچینو:
مانند یک ماکیاتو ، اما با شیر اضافی. در صورت داشتن اسپرسو ساز ، کاپوچینو یکی از محبوب ترین راه های نوشیدن اسپرسو و تهیه آن در خانه آسان است.

لاته:
این شبیه به کاپوچینو است ، اما با شیر بیشتر و فقط یک لایه نازک کف.

موچا:
مانند کاپوچینو ، اما با شکلات اضافه شده در.

این استانداردهای اصلی هستند ، اما اگر می خواهید همیشه می توانید بر اساس تنظیمات دلخواه خود مانند کرم شلاق ، طعم دهنده هایی مانند فندق ، کارامل یا نعناع لمس کنید و حتی از گزینه های جایگزین برای شیر استفاده کنید (اگرچه چیزی مانند شیر سویا تمایل به سرخ کردن ندارد) )

با داشتن یک سازنده اسپرسو در خانه خود ، می توانید برای لذت بردن از قلب خود آزمایش کنید و دلهره هایی را ایجاد کنید که عطر و طعم نوشیدنی ها را در کافی شاپ محلی خود از بین می برد زیرا آنها بر اساس ترجیحات شخصی شما هستند.

Latte Art

4 نوع دستگاه اسپرسو
تفاوت اصلی شما در انواع سازندگان اسپرسو در بازار پیدا خواهید کرد که استفاده از آنها آسان است.

 1. دستی اسپرسو ساز
  دستی اسپرسو ساز
  برای دیدن همه Manual Espresso Makers اینجا کلیک کنید
  دستگاههای اسپرسو دستی برای کسانی هستند که مشکلی ندارند که برخی کارها را در اسپرسو خود قرار دهند. این کار اضافی می تواند پرداخت کند ، زیرا سازندگان دستی اسپرسو به شما اجازه می دهند تا کنترل قسمتهای از روند ساخت یک شات از اسپرسو را انجام دهید تا بتوانید به طور بالقوه (اگر همه کارها را درست انجام دهید) با یک عکس عالی تمام شوید. طرف دیگر این است که اگر به درستی متوجه نشوید ، می توانید اسپرسو را به راحتی پیچ کنید ، و یادگیری آن ممکن است مدتی طول بکشد.

برجسته ترین نکته ای که در مورد این ماشین ها مشاهده خواهید کرد ، اهرم است – برخی دارای یک طراحی اهرم پیستون بهار و برخی دیگر یک اهرم مستقیم دارند ، که دومی کمی بیشتر کار می کند. سازندگان اسپرسو دستی اغلب جذاب هستند ، تقریبا به همان اندازه که کاربردی هستند ، تزئینی هستند. آنها پرهزینه هستند ، اما برای افراد خبره واقعی که مایل به کار هستند ، می توانند یک عکس عالی از اسپرسو تولید کنند.

فواید:
این نوع دستگاه اسپرسو اسپرسو با کیفیت و مزه عالی را تولید می کند.
شما کنترل بیشتری بر روند کار دارید.
لوازم جذاب برای میزهای خود.
این سازندگان اسپرسو برای ماندگاری طولانی مدت شهرت دارند.
به خاطر سپردن:
گرایش این واحدها گران است.
ممکن است استفاده از آن دشوار باشد (و به راحتی قابل اغماض است).
فقط برای نوازندگان با تجربه و خبره توصیه می شود.

 1. دستگاه اسپرسو نیمه اتوماتیک
  دستگاه های نیمه اتوماتیک اسپرسو
  برای دیدن همه سازندگان نیمه اتوماتیک اسپرسو اینجا را کلیک کنید
  دستگاه های اسپرسو نیمه اتوماتیک دارای پمپ های برقی هستند که بلافاصله آنها را نسبت به همتایان دستی خود بسیار آسان تر می کنند. آنها به شما ترکیبی از کنترلی را می دهند که افراد در ماشین های دستی دوست دارند (هرچند که به اندازه کافی نباشد) و سهولت استفاده ای که در انواع مختلف مدل های اتوماتیک مشاهده می کنید. امروزه آنها محبوب ترین نوع دستگاه اسپرسو در بازار هستند.

می توانید برخی از مدل ها را پیدا کنید که در محدوده قیمت پایین تری قرار بگیرند ($ 200 – 400 $) ، اما بسیاری از مدل های نیمه اتوماتیک زیباتر در بازار به هزاران نفر می رسند.

فواید:
استفاده از این نوع دستگاه اسپرسو نسبت به همتای دستی آن آسانتر است.
شما هنوز هم از کنترل بالایی برخوردار هستید.
می تواند عکس با کیفیت و خوشمزه ای از اسپرسو ایجاد کند.
مدل های مقرون به صرفه بسیاری از مارک های معتبر موجود است.
به خاطر سپردن:
برخی از مدل ها می توانند بسیار گران باشند.
این نوع اسپرسو ساز به اندازه سایر انواع اتوماتیک سازندگان اسپرسو قابل استفاده نیست.

 1. سازنده اسپرسو کاملاً اتوماتیک
  سازندگان اسپرسو کاملاً اتوماتیک
  برای دیدن همه سازندگان اسپرسو کاملا اتوماتیک اینجا کلیک کنید
  علاوه بر پمپ الکترونیکی ، سازندگان اسپرسو کاملاً اتوماتیک نیز میزان و تحویل آب را در فرآیند ساخت اسپرسو خودکار می کنند.

در نتیجه ، آنها حتی از مدلهای نیمه اتوماتیک حتی راحت تر نیز استفاده می کنند ، اما یک کنترل بیشتر را از دست شما می گیرند – که اگر شما در مورد نحوه دوست داشتن اسپرسو بسیار خاص هستید ، می تواند مسئله ای باشد.

مانند مدل های نیمه اتوماتیک ، دامنه قیمت در این نوع اسپرسو ساز گسترده است. برای چند هزار مدل و سایر مدل ها می توانید پیدا کنید.

فواید:
استفاده از این واحدها بسیار آسان است.
مدلهای مقرون به صرفه را می توانید پیدا کنید.
به خاطر سپردن:
الکترونیک بیشتر بدان معنی است که قطعات بیشتری در معرض شکستن هستند.
برخی از مدل ها می توانند بسیار گران باشند.
شما کنترل کمتری روی طعم خاص اسپرسو دارید.
ماشین های اسپرسو فوق العاده اتوماتیک
برای دیدن همه ماشینهای Super Automatic Espresso اینجا کلیک کنید

 1. دستگاه اسپرسو اتوماتیک فوق العاده
  همانطور که از نام این محصول پیداست ، سازندگان اسپرسو فوق العاده اتوماتیک سهولت استفاده را به خود می گیرند.

ایده این نوع واحد این است که با اضافه کردن زمین قهوه و فشار دادن یک دکمه ، روند ساخت یک عکس اسپرسو آسان شود. خودشه. سریع و ساده و بدون هیچ مشکلی برای تمیز کردن.

این نوع دستگاه اسپرسو برای هرکسی که مایل به انجام هیچ کاری نیست و در مورد پیچیدگی های طعم خیلی نگران نیست ، انتخاب خوبی است ، اما در عوض فقط یک عکس سریع می خواهید. اگر در طول روز مقدار زیادی اسپرسو می نوشید ، این ممکن است یکی از این موارد برای شما باشد.

فواید:
ساده ترین نوع اسپرسو ساز برای استفاده.
بسیاری از ویژگی های خاص را در دسترس دارید ، مانند چرخ های داخلی و تنظیمات قابل برنامه ریزی.
در اصل یک سیستم “همه در یک” با بسیاری از ویژگی های خاص داخلی است.
به خاطر سپردن:
آنها بیشتر کنترل را از دست شما گرفته و تمام کارها را برای شما انجام می دهند.
آنها تمایل دارند که گران تر از انواع دیگر دستگاه های اسپرسو باشند ، اگرچه هنوز هم می توانید برخی از مدل های کوچکتر را در محدوده چند صد دلاری پیدا کنید.
ساخت کاپوچینو

8 عاملی که باید هنگام خرید اسپرسو ساز در نظر بگیرید
آنچه مردم در سازنده اسپرسو می خواهند آنقدر متفاوت باشد که بتوانید طیف گسترده ای از گزینه ها را در بازار پیدا کنید. به منظور پیدا کردن دستگاه مناسب برای شما ، در اینجا برخی از مهمترین عوامل و ویژگی هایی که باید در حین خرید در نظر بگیرید وجود دارد.

 1. سهولت استفاده
  همانطور که به محض خواندن توضیحات در مورد انواع مختلف سازندگان اسپرسو در دسترس ، مشخص شد ، یک عامل تمایز بزرگ در مدلهای مختلف ، استفاده از آنها آسان و راحت است. اگر می خواهید ماشینی که بخش اعظم این فرآیند به صورت خودکار باشد ، به راحتی می توانید یک دستگاه پیدا کنید. شما حتی می توانید مدل هایی را پیدا کنید که با فشار دادن یک دکمه ، برخی از نوشیدنی های اسپرسو پیچیده تر مانند کاپوچینوها را پیدا کنید.

اگر راحتی اولویت اصلی شماست ، به دنبال سازنده اسپرسو باشید که در یکی از دسته های خودکار تر قرار می گیرد و دارای تنظیمات قابل برنامه ریزی است. و حتما قبل از خرید تمامی دکمه ها و ویژگی های اضافی را بصری پیدا کنید.

راهنمای خرید دستگاه اسپرسو

 1. سهولت در نظافت
  اگر با مدلی روبرو شدید که تمیز کردن آن آسان است اما درد آن را تمیز می کنید ، در واقع همه چیز راحت نیست. اطمینان حاصل کنید که قبل از خرید ، ایده ای در مورد تمیز کردن سازنده اسپرسو خود داشته باشید ، بنابراین می دانید که این فرآیند چه تاثیری خواهد داشت. هرچه ویژگی ها و مؤلفه های بیشتری در دستگاه وجود داشته باشد ، تمیز کردن بیشتر به شما زمان می برد.
 2. هزینه
  دامنه قیمت دستگاه های اسپرسو بسیار زیاد است و فاکتورهای زیادی وجود دارد که می توانند در هزینه تفاوت ایجاد کنند که تعمیم آن دشوار است. در برخی از مدل های بالاتر ، هزینه دوام و کیفیت مواد بیشتری را می پردازید.

در برخی دیگر ، هزینه بالاتر ممکن است ارتباط بیشتری با ویژگی های اضافی آنها داشته باشد. بعضی اوقات برای سهولت استفاده ، هزینه های دیگری را می پردازید ، بارهای دیگر برای مزه بهتر اسپرسو که هنوز طعم آن را می گیرد. مدل های واقعاً پرهزینه معمولاً چندین مورد از این موارد را با یکدیگر ترکیب می کنند

اگر در مورد عطر و طعم اسپرسو خود بسیار خاص هستید یا اینکه چقدر برای ساخت آن هزینه خواهید کرد ، پس یک سازنده اسپرسو که در جایی در انتهای بالاتر دامنه قیمت قرار دارد ، ارزش آن را دارد. اگر خیلی به سهولت استفاده علاقه ندارید و از هر چیز کافئین دار خوشحال نیستید (یا به هر حال قصد دارید اسپرسو خود را با مقدار زیادی شیر و شکر بپوشید) ، پس ممکن است در دسته افرادی باشید که از یک راضی باشند. مدل پایان پایین

 1. ترجیحات نوشیدنی شما
  ما در مورد برخی از عوامل مختلفی صحبت کرده ایم که می تواند بر طعم اسپرسو تأثیر بگذارد ، اما صادقانه ما حتی به سطح آن لمس نکرده ایم. این یک موضوع بزرگ است که در مورد بسیاری از مردم نظرات خود را دارند (فقط کافی است بسیاری از انجمن های قهوه محور در اینترنت را بررسی کنید تا طعم خود را بگیرید).

اگر در ساخت اسپرسو در خانه تازه کار هستید ، صراحتاً لازم است که لازم نباشد در مورد جزئیات آن نگران باشید. یا اگر ترجیح می دهید موچاها یا کاپوچینوهایی را که عطر و طعم اسپرسو در آن نقش دارد ، اما به همان اندازه برجسته نیست که هنگام نوشیدن یک اسپرسو مستقیم شلیک کنید ، ممکن است از اسپرسوی ساخته شده از هر دستگاهی که پیدا می کنید راضی باشید.

اگر واقعاً به کیفیت عطر و طعم اسپرسو خود اهمیت می دهید (یا فکر می کنید ممکن است در هنگام آزمایش بیشتر در ساخت آن در خانه شروع به کار کنید) ، پس از آن چیزهای زیادی باید در نظر بگیرید.

به عنوان مثال ، چه تعداد دیگ بخار در یک دستگاه می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند (بیشتر بهتر است) ، چه سازنده اسپرسو از فشار بخار برای ساخت اسپرسو استفاده کند (توصیه نمی شود) و چه دما در دستگاه قرار می گیرد و چه میزان پایدار آن دما را حفظ می کند. .

همانطور که در همه چیز مربوط به طعم و مزه است ، بهترین چیز ذهنی است – این امر باعث می شود فهمید که کدام دستگاه اسپرسو گران قیمت بالاترین کیفیت اسپرسو را برای سلیقه شما ایجاد می کند اگر تازه از ساخت اسپرسو در خانه استفاده کنید. اگر هنوز مطمئن نیستید که در آن ترجیحات شما قرار می گیرند ، ممکن است برای شروع آزمایش با یک مدل میان رده بچسبانید.

همیشه می توانید با داشتن کلیه زنگ ها و سوت ها در مورد ماشین آلات معامله کنید زیرا بهتر می توانید از آنچه دوست دارید بفهمید.

 1. خدمات به مشتری
  بیشتر سازندگان اسپرسو مواردی هستند که می توانید برای مدتی برنامه ریزی کنید. این بدان معناست که می خواهید آنها دوام بیاورند و ممکن است احساس کنید که نیاز به تماس با سازنده قطعات یا تعمیرات را دارید تا از آنها برای طول عمر کامل استفاده کنید.

بررسی کنید که مشتریان در مورد تجربیات خود در رابطه با مارک های مختلف هنگام نیاز به کمک (یا حتی بهتر از آن ، اگر مشتری ها بگویند که آنها سالها بدون نیاز به راهنمایی به این ماشین ها مراجعه کرده اند) بررسی می کنند.

شما نمی خواهید خودتان را به دلیل استفاده غیرقابل استفاده در طی چند سال به دلیل چیزی که می تواند یک راه حل ساده باشد در صورتی که فقط می توانستید از طریق تلفن شخصی در شرکت دریافت کنید ، گیر بیاورید.

 1. دوام
  بسیاری از مدل های دستگاه اسپرسو با رده بالاتر دارای ضمانتی هستند که می تواند به شما ایده ای بدهد که از دوام آنها چه انتظاری دارید. بر اساس شهرت و بررسی های برند ، می توانید تصویری واضح تر از مدت طولانی ماندن روی یک مدل خاص به دست آورید.

نوع ماده ای که دستگاه از آن ساخته شده است نیز می تواند تغییری ایجاد کند ، سازندگان اسپرسو که عمدتاً از فلز ساخته می شوند بیشتر به طول می انجامند و همچنین گرما را با روشی کارآمد تر حفظ می کنند. و مدل های بسیار اتوماتیک تر با قطعات الکتریکی زیادی احتمالاً بیشتر از ماشینهای اسپرسو دستی نیاز به تعمیر دارند.

Machines Espresso: کافی شاپ شما در خانه

 1. اندازه
  برخی از دستگاه های اسپرسو می توانند بسیار بزرگ باشند. اگر فضای آشپزخانه محدودی دارید (و اکثر مردم این کار را می کنند) ، می توانید بدون نیاز به قربانی دسترسی به لوازم آشپزخانه دیگر ، پیدا کردن کار در هر کجا برای جا دادن آن سخت باشد . بسیاری از مدل های بزرگتر دو عکس اسپرسو را به طور هم زمان ایجاد می کنند و یا دارای ویژگی های مفید دیگری هستند که می تواند مزایایی باشد که باعث می شود اندازه بزرگ ارزش آن را داشته باشد.
 2. ویژگی های اضافی که باید در نظر بگیرید
  اینها موارد اصلی هستند که هنگام خرید یک دستگاه اسپرسو باید در ذهن داشته باشید. با این حال ، برخی از مدل ها به برخی از ویژگی های اضافی مجهز هستند که ممکن است شما را در حین خرید ، ترغیب کند. در اینجا چند ویژگی اضافی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

چرخ قهوه داخلی:
داشتن قهوه که تازه آن است ، می تواند تفاوت زیادی در طعم و مزه ایجاد کند و داشتن چرخ آسیبی که بخشی از دستگاه شماست می تواند راحتی بیشتری به شما بخشد و فضای کمتری را ذخیره کند. این ویژگی برای کسانی که فضای countertop محدود دارند و یا نمی خواهند یک چرخ قهوه جداگانه بخرند بسیار عالی است .

فیلتر آب:
کیفیت آب شما روی طعم کلی اسپرسو تأثیر می گذارد. سازنده اسپرسو با داشتن فیلتر آب ساخته شده در داخل ، می تواند اطمینان حاصل کند که هر گونه طعم اضافی آب شما ممکن است تاثیری در نوشیدنی های شما ایجاد نکند.

جام گرمتر:
اگر می خواهید فنجان شما به جای گرم کردن گرما در صورت اسپرسو ، به گرم نگه داشتن اسپرسو کمک کند ، یک فنجان گرمتر یک ویژگی خوب است.

تنظیمات قابل برنامه ریزی:
هنگامی که شما می دانید چگونه اسپرسو خود را به بهترین شکل دوست دارید ، می توانید دستگاه را برنامه ریزی کرده و در آینده آن را آسانتر کنید. بعضی از ماشین ها به شما امکان تنظیم برنامه برای چندین نفر را می دهند ، بنابراین همه افراد خانواده می توانند عکس کامل خود را راحت تر انجام دهند.

ترکه گرگ:
اکثر دستگاههای اسپرسو از این ویژگی برخوردار هستند ، اما اگر به انواع نوشیدنی های اسپرسو که شامل شیر بخار پز می باشد می پردازید ، این یک ضرورت مطلق است و نمی خواهید بدون آن به یک واحد ختم شوید.

بهترین اسپرسو ساز خانگی دلونگی

5 مارک محبوب سازنده اسپرسو
یکی از آخرین مواردی که هنگام تلاش برای یافتن سازنده اسپرسو مناسب باید به خاطر داشته باشید ، کیفیت برند است. به خصوص اگر تصمیم بگیرید که با یکی از مدل های گران قیمت تر بروید ، می خواهید مطمئن باشید که دست خوبی دارید.

ماشین آلات Breville Espresso

 1. برویل
  سازندگان اسپرسو Breville بررسی های مختلفی را ارائه می دهند ، اگرچه در کل مثبت تر از موارد منفی هستند. حتی برای بررسیهای مشابه در مورد مدلهای مختلف ، مشتریان مختلف نظرات بسیار متفاوتی خواهند داشت – یکی می گوید ماشین آنها عکس اسپرسو مناسبی را ایجاد می کند ، در حالی که دیگری استدلال می کند که درجه حرارت هرگز به اندازه کافی برای طعم مناسب نیست. به نظر می رسد که در مورد چندین مدل شکایات مربوط به گرفتگی دستگاه ها و گرفتاری در تمیز کردن وجود دارد ، اما بسیاری از مشتریان به طور کلی با سازندگان اسپرسو Breville خود خوشحال هستند.

ماشین آلات اسپرانتو دلوونگی

 1. دالونگی
  DeLonghi یک نام تجاری آشنا و قابل اعتماد برای بسیاری از وسایل آشپزخانه است و طیف گسترده ای از سازندگان اسپرسو را به وجود می آورد. از میان مدلهای ارزان قیمت ارزان قیمت و قیمت پایین دستگاههای اسپرسو که به هزاران نفر رسیده اند ، بررسی های DeLonghi در کل مثبت است. بدیهی است آنچه شما با یک دستگاه اسپرسو 100 دلاری به دست خواهید آورد متفاوت از آنچه انتظار دارید از یک 3000 دلار باشد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که مدل DeLonghi را پیدا کنید که مناسب شما باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. اما به نظر می رسد بیشتر مشتریان از انتخاب خود راضی هستند.

ماشین آلات گاگیا اسپرسو

 1. گاگیا
  Gaggia یکی دیگر از مارک های محبوب است که انواع سازندگان اسپرسو را در طیف گسترده ای از نقاط قیمت ارائه می دهد. نکته ای که بارها و بارها در بررسی دستگاه های اسپرسو گاگیا به وجود آمد و ادعای دوام داشت – بسیاری از داوران ذکر کردند که ماشین های خود را به مدت 12 سال ، 14 سال و حتی 30 سال قبل از زمان رسیدن جایگزینی ذکر کرده اند. مشتریان همچنین سهولت استفاده و کیفیت طعم را تحسین می کنند. یکی از شکایاتی که چند بار مطرح شد هزینه حمل و نقل بود اگر مجبور باشید در حالی که دستگاه را تحت ضمانت خود می خواهید یک قسمت تعویض بخرید ، اما برای دستگاهی که احتمالاً بیش از یک دهه طول بکشد ممکن است قیمت بسیار کمی به نظر برسد.

ماشین آلات Jura-Capresso Espresso
4- کاپرسو
بار دیگر با Jura-Capresso یک مارک محبوب داریم که سازندگان اسپرسو را می فروشیم که طیف وسیعی از ویژگی ها و قیمت ها را در بازار به نمایش می گذارد. می توانید مدل هایی با قیمت کمتر از 100 دلار و سایرین را در هزاران نفر پیدا کنید. برای دامنه کامل ، ما یک بار دیگر بررسی های عمدتا مثبت یافتیم. بسیاری از مدلهای آنها بخاطر سهولت استفاده و ارزش برای هزینه مورد ستایش قرار می گیرند. اگر دستگاه Jura-Capresso را می بینید که دارای ویژگی های مورد نظر شماست ، یک فرصت خوب وجود دارد که از آن خوشحال شوید.

ماشین آلات Keurig Espresso

 1. کوریگ
  Keurig در درجه اول به دلیل نوشیدنی های قهوه یک وعده آنها شناخته شده است ، اما آنها یک مدل را در ساخت غلافهای اسپرسو متمرکز می کنند. این مقرون به صرفه است ، به راحتی به عنوان همه قهوه سازان یک وعده دیگر ، و بررسی آنها مثبت است. یک نکته مهم اگر در نظر داشته باشید Keurig این است که فقط می توانید اسپرسو را از بسته های تک سرویس Rivo تهیه کنید. بسیاری از داوران تأکید می کنند که از کیفیت قهوه ریوو که سعی کرده اند خوشحال هستند ، بنابراین اگر از ایده گرفتن عکس خوب اسپرسو راضی هستید و تمایل به آزمایش انواع مختلف ندارید ، این محدودیت بعید به نظر می رسد. موضوع.

غذای آماده
با وجود هر دستگاه اسپرسو تقریباً خریدی ، می توانید روی کیفیتی از طعم و مزه حساب کنید که فراتر از چیزی است که با دستگاه قهوه ساز می گیرید. این که آیا شما می خواهید فراتر از اسپرسو خوب به کاوش در جهان از اسپرسو مخصوصاً با کیفیت و تلاش برای گرفتن عکس مناسب بپردازید ، مشخص خواهد کرد که آیا ارزش انشعاب در مدل های با هزینه بالاتر در بازار وجود دارد یا خیر. اگر هنوز مطمئن نیستید که چه چیزی از یک فنجان اسپرسو می خواهید ، همیشه می توانید با یک دستگاه ساده تر شروع کرده و در صورت پیدا شدن خارش ، از آن بالا بروید.

در این میان ، حداقل از نوشیدنی های اسپرسو با آنچه در کافی شاپ محله خود می گیرید لذت می برید و احتمالاً در این فرآیند پول زیادی صرفه جویی می کنید.

آموزش سئو