بخارشوی مکش دار در سال 2020


1 ژانویه سال 2020

مطالب [ نمایش ]

اگر به دنبال دستگاهی هستید که به شما در کاهش زمان صرف کار در کارهای خانگی کمک می کند ، این صفحه مناسب است که در آن فعال باشد. با بررسی های دستگاه بخارشوی پاک کن ، ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا بهترین محصول را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

آیا در جستجوی ابزاری هستید که بتواند آن سطوح نرم شده و لعاب آلوده را تمیز کند و در عین حال آنها را ضد عفونی کند؟ آیا ترس از آن سختی برای تمیز کردن لکه های فرش هر زمان که دوست داشته باشید ، حال و هوای شما را خراب می کند؟ در این صورت ، یک بخارشوی تمیز کننده فقط چیزی است که شما به دنبال آن هستید. اگر به پایین بروید می بینید که ما بررسی هایی از بهترین پاک کننده های بخارشوی موجود در بازار را ارائه داده ایم که به شما کمک می کند تا تصمیم گیری صحیح را انجام دهید.

تولید – محصول
جزئیات
McCulloch MC1275 با 18 پاک کننده بخارشوی لوازم جانبی
McCulloch MC1275 با 18 لوازم جانبی

بخارشوی مکش دار
امتیاز مشتری: 4.1
وزن: 15 پوند
اندازه: 20.1 13 13 x 12.6 اینچ
گارانتی: 1 سال
مشاهده در آمازون
پاک کننده بخارشوی تحت فشار PurSteam دستی
PurSteam دستی تحت فشار

قیمت: $
امتیاز مشتری: 4.1
وزن: 5.2 پوند
اندازه: 11.7 10 10 x 7.6 اینچ
گارانتی: متغیر
مشاهده در آمازون
پاک کننده بخارشوی Bissell Spinwave 2039A
Bissell Spinwave 2039A

قیمت: $ $
امتیاز مشتری: 4.4
وزن: 9.5 پوند
اندازه: 8 16 16 x 45 اینچ
گارانتی: 2 سال
مشاهده در آمازون
پاک کننده بخارشوی دستی Lovin Product
محصولات دستی Lovin

8 بهترین تمیزکننده بخارشوی – (نظرات و راهنمای خرید 2020)
رتبه مشتری: 3.6
وزن: 3.89 پوند
اندازه: 11.8 x 9.1 x 3.7 اینچ
گارانتی: متغیر
مشاهده در آمازون
پاک کننده بخارشوی Bissell PowerFresh Slim 2075A
Bissell PowerFresh Slim 2075A

قیمت: $ $
رتبه مشتری: 3.9
وزن: 6.4 پوند
اندازه: 14 9 9.5 46 46.5 اینچ
گارانتی: 2 سال
مشاهده در آمازون
Steam Mop – Steam Cleaner Multifunctional Steam
Steam Mop – Steam Cleaner Multifunctional Steam

قیمت: $ $
امتیاز مشتری: 4.5
وزن: 6.3 پوند
اندازه: 11.8 6. 6.8 x 46.4 اینچ
گارانتی: 1 سال
مشاهده در آمازون
Miss بخارشوی Bissell PowerFresh 1940
Bissell PowerFresh 1940

قیمت: $
امتیاز مشتری: 4.1
وزن: 6 پوند
اندازه: 11.6 x 7.1 x 28.6 اینچ
گارانتی: 1 سال
مشاهده در آمازون
بخارشوی بخارشوی – با 7.4 اونس تمیز کننده بخارشوی مخزن
Steam Mop – با مخزن 7.4 اونس

قیمت: $
امتیاز مشتری: 4.4
وزن: 4.6 پوند
اندازه: 21.3 x 11 x 5.3 اینچ
گارانتی: 1 سال
مشاهده در آمازون
بهترین بررسیهای بخارشوی تمیز کننده

 1. McCulloch MC1275 با 18 لوازم جانبی
  McCulloch MC1275 با 18 پاک کننده بخارشوی لوازم جانبیبا طراحی زیبا و 18 لوازم جانبی ، دستگاه بسیار کمی قادر به انجام آن نیست. برخی از این لوازم جانبی عبارتند از: پد موپس ، یک برس برنجی ، برس های نایلونی ، یک پد اسکراب ، یک دستگاه جاروبرقی و موارد دیگر. این محصول که مجهز به وسایل تمیز کردن چنین زرادخانه ای است ، می تواند تقریباً انواع خاک ، میکروب و لکه ها را در سطوح مختلف برطرف کند. با وجود سیم برق 15.7 پا و شلنگ بخارشوی بیش از 9 فوت ، نقاط قبلی که دسترسی به آنها سخت نبود ، دیگر مشکلی نخواهند داشت.

استفاده از مواد شیمیایی خشن می تواند خطرناک نباشد ، فقط برای افراد دارای کودک بلکه برای بزرگسالان نیز خطرناک است. با استفاده از این مخزن آب بخارشوی 48 اینچی بخارشوی که در کمتر از 8 دقیقه گرم می شود ، شما 45 دقیقه بخارشوی فشرده شده را برای تمیز کردن و ضد آب بودن تقریباً تمام سطوح داخل و اطراف خانه خود دریافت می کنید.

McCulloch کاملاً مناسب است که در کفپوش چوبی یا روکش شده و همچنین روی کاشی های سرامیکی ، گروت یا گرانیت استفاده شود ، بدون اینکه به سطح آسیب برساند. این وسیله ای است که در صورت مواجه شدن با گریس سنگین در کوره یا وسیله نقلیه کثیف خود ، صاحب آن کنید. اصولاً هیچ کاری برای این دستگاه خیلی کثیف نیست. برای رعایت همه موارد ، این بخارشوی پاک کننده همه کاره و سنگین با گارانتی 2 ساله بدون دردسر ارائه می شود.

طرفداران

این بخارشوی شونده فوق العاده متحرک است ، با اندازه و داشتن سیم برق طولانی 15.7 فوت شما قادر خواهید بود به مکان های بیشتری برسید.
مخزن بزرگتر از متوسط ​​، جلسات تمیز کردن طولانی را فراهم می کند
در کنار واحد اصلی ، شما 18 پسوند اضافی برای انطباق او با کار مورد نظر ، دریافت خواهید کرد
منفی

برخی از قسمت های پلاستیکی کمی clunky هستند ، بنابراین هنگام تنظیم مراقب باشید
بخارشوی تولید شده ممکن است برای برخی از سطوح حساس تر کمی بیش از حد قوی باشد. حتماً ابتدا تست را مشاهده کنید
مشاهده قیمت در آمازون

 1. دستی دستی PurSteam تحت فشار
  پاک کننده بخارشوی تحت فشار PurSteam دستیاین بخارشوی دستی دستی کوچک و با ابعاد سنگین قطعاً قدرت خود را دارد. سبک و کوچک ، حمل آن آسان و حتی راحت تر است. آنچه باعث ایستادگی این واحد می شود ، دسته خاص طراحی شده آن است که امکان گرفتن مانور خوب و مانور آسان را فراهم می آورد.

آیا از اشکالات رختخواب می ترسید؟ چه کسی نیست! با تمیز کردن بخارشوی تحت فشار PurSteam ، شما قادر به حل این مشکل خواهید بود. این واحد در بازه قیمتی خود 30 درصد بیشتر بخارشوی را از اکثر دستگاه های بخارشوی تمیز موجود در بازار تولید می کند. حتی اینها دو برابر گران هستند. بهترین کار در مورد این مدل این است که تمام کارها را فقط در 3 تا 4 دقیقه انجام می دهد. شما قادر خواهید بود تشک های خود را با همان وسیله ای که برای اتو کردن صفحات استفاده می کنید ، ضد آب کنید.

مجموعه لوازم جانبی 9 قطعه آن این واحد را به یک ابزار خانگی چند منظوره تبدیل می کند.
برای اتو کردن ، تمیز کردن گریس های سنگین گلدان ها ، از بین بردن لکه های سخت فرش ، شستن ماشین و موارد دیگر مناسب است. این بند ناف 9.8 فوت طول دارد و بنابراین برای استفاده در سطوح بزرگتر چه در محیط داخلی و چه در فضای باز مناسب است. با این حال ، این واحد برای مصارف خانگی ساخته شده است و اگر می خواهید در حین تمیز کردن سطوح بزرگتر را بپوشانید ، مجبورید چند بار مخزن را دوباره پر کنید.

طرفداران

این جاروبرقی به راحتی حمل می شود و بدنه دستی آن محدوده زیادی به شما می دهد
9 برنامه افزودنی اضافی به شما در مقابله با هر کار تمیزکاری کمک می کند
این بخارشوی بخارشوی به دلیل کوچکتر بودن ، بسیار سریع گرم می شود
منفی

این بخارشوی مخصوص برای تمیز کردن وسایل سنگین ساخته نشده است
به دلیل کوچکتر بودن مخازن ، برای جلسات تمیز کردن طولانی تر مناسب نیست
مشاهده قیمت در آمازون

 1. بیسل Spinwave 2039A
  پاک کننده بخارشوی Bissell Spinwave 2039Aآنچه هنگام خرید ابزار خانگی مهم است این است که شما دقیقاً می دانید که قصد استفاده از آن را دارید. این واحد به نام خود صادق است و دقیقاً همان چیزی را که نامیده می شود انجام می دهد. بیسل کار خود را به خوبی انجام می دهد. وزن آن 9.5 پوند است و حرکت در داخل خانه به راحتی انجام می شود. این مجموعه با مجموعه ای از لنت های تمیز کننده لمس نرم و مجموعه ای از لنت های قابل شستشو ، برای آن دسته از سطوح چسبنده که نیاز به توجه بیشتری دارند ، ارائه می شود.

این واحد دارای مخزن آب 28 اونسی و گزینه اسپری در صورت تقاضا است. شما انتخاب می کنید چه موقع را فشار داده و اسپری کنید و روی کفهای خود قرار دهید. با استفاده از این وسیله می توانید زیر مبلمان را بدون صدمه زدن به زانوها تمیز کنید تا به نقاط دشوار برسید. فرمان چرخان آن مانور مانور و رسیدن به آن کاشی های چسبنده در زیر کابینت های آشپزخانه را آسان می کند.

این واحد ماشین سنگین نیست و برای تمیز کردن سنگین مناسب نیست. با این حال ، در اطراف خانه کمک بزرگی است. این ابزاری است که میهمانان مهمان شما هستند. بعد از یک روز شلوغ در محل کار ، جابجایی آن طبقه ها و آماده شدن خانه شما با ابزاری مانند این بسیار سریعتر پیش می رود.

طرفداران

شکل و اندازه دسته ارگونومیک باعث می شود این تمیز کننده دوستانه و مبتدی باشد
ماژول گرم کردن سریع شما را قادر می سازد از تمیز کننده تقریبا بلافاصله استفاده کنید
شکل نگهدارنده موپ به شما کمک می کند تا به راحتی در زیر پیشخوان و مبلمان برسید
منفی

بعد از تمیز کردن ، پد اصلی شستن کمی سخت است
مخزن آب واحد کمی از میانگین متوسط ​​است
مشاهده قیمت در آمازون

 1. دستی Lovin محصول
  پاک کننده بخارشوی دستی Lovin Productیکی از قدرت گرفتن یک بخارشوی تمیز این است که برای بهداشتی در منزل شما نیازی به استفاده از مواد شیمیایی نیست. با استفاده از این بخارشوی دستی ، یک کیت لوازم جانبی از 9 قطعه تهیه شده است. با یکی از ضمیمه ها ، حتی می توانید از آن برای مقداری اتو سبک استفاده کنید. ضمیمه ای نیز وجود دارد که با آن می توانید سطوح مختلفی را ضد آب کنید.

در حالی که می توان از آن برای برخی از کارهای تمیزکاری در وسط خانه استفاده کرد ، عملکرد آن در هنگام مواجهه با کارهای ظریف تر مانند تمیز کردن فضای داخلی ماشین شما به خوبی است. این جارو برقی همه کاره ظرفیت مخزن 350 میلی لیتر و فشار بخارشوی 0.25-0.30 MPa دارد.

این دستگاه به راحتی قابل حمل است ، تنها 3.84 پوند سنگین است و برای تحرک بهتر از سیم برق 9.5 فوت بهره می برد. واحد سریع گرم می شود و می تواند در برابر فشار زیاد مقاومت کند. همچنین در قسمت دسته قفل ایمنی و درپوش دارد ، بنابراین از بخارشوی داغ هیچ آسیبی به کودکان و افراد مسن نمی رسد.

این محصول ابزاری سنگین نیست که بتواند جلسات تمیز کردن طولانی را انجام دهد ، اما برای برخی از کارهای تمیز کردن سبک در اطراف خانه مناسب است. صرفه جویی در مصرف انرژی و کاربر پسند چیزی است که به بهترین وجه این واحد را توصیف می کند. برای قیمت مناسب ، یک وسیله خانگی خانگی همه کاره و کوچک تهیه می کنید که تهیه و تهیه آن بسیار راحت است.

طرفداران

یکی از پاک کننده های بخارشوی قوی در گروه دستی است
پیوست های ارائه شده برای انواع مختلف موقعیت ها مفید هستند
این بخارشوی پز یکی از مقرون به صرفه ترین ها در آنجا است
منفی

با لکه های قدیمی و سنگین بهتر عمل نمی کند
اگر قصد دارید مدت زمان طولانی بیشتری تمیز شود مجبور به پر کردن مجدد مجدد خواهید شد
مشاهده قیمت در آمازون

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>