اگر به کسی علاقه دارید و تنها راه ارتباطیتان اینستاگرام است، می‌توانید با استفاده از این اصول او را به خودتان علاقه‌مند کنید؛ البته اگر صفحه او را در احساس چت ندارید، باید اول او را دنبال کنید، بعد. اگر با کسی در ارتباط هستید نیز می‌توانید از این تکنیک‌ها برای علاقه‌مندتر کردن او استفاده کنید.?

عکس‌هایی از صورتتان را به اشتراک بگذارید ? 

مطالعات نشان می‌دهد عکس‌هایی که تصویر چهره در آنها به چشم می‌خورد، بهتر از عکس‌های دیگر هستند. این نتیجه کاملاً منطقی به نظر می‌رسد. انسان‌ها می‌خواهند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، دیدن صورت یکدیگر این ارتباط را تسهیل می‌کند. از این گذشته کدام پسری است که از دیدن صورت دوست‌داشتنی و بامزۀ یک دختر بدش بیاید؟

از کپشن‌های بامزه استفاده کنید?

مطمئن باشید که کپشن‌های بامزه توجه پسرها را در اینستاگرام جلب می‌کند. فقط کافی است که شوخ و بامزه باشید. پسرها دوست دارند که دخترها را بخندانند، اما از طرف دیگر از این که دوست دختری بامزه و شوخ‌طبع هم داشته باشند، هم بدشان نمی‌آید، پس بامزه باشید.

عکس‌های قدیمیش را لایک کنید?

تا اول صفحه‌اش بروید و عکس‌های قدیمیش را لایک کنید. به این ترتیب متوجه می‌شود که به صفحه‌اش نگاه کرده‌اید و تا ابتدای آن پیش رفته‌اید. البته با احتیاط پیش بروید، چون ممکن است فکر کند که قصد فضولی کردن در زندگیش را دارید یا بیکارید. پس اگر می‌توانید از پسش بربیایید و با احتیاط پیش بروید، انجامش بدهید.

زیر بعضی پست‌هایش نظر بگذارید ?

بدون این که عجیب و غریب رفتار کنید، زیر بعضی پست‌هایش نظر بنویسید. مراقب باشید که کامنتتان بی‌معنی نباشد، نظری بنویسید که مجبور شود به آن جواب بدهد، حتی اگر این جواب یک “متشکرم” ساده باشد. اگر می‌خواهید بدانید چطور می‌توانید توجه پسری را در اینستاگرام جلب کنید، دقت کنید که نظرتان جذاب باشد.

زیاد پست نگذارید?

اگر هر روز چهار سلفی پست کنید، مطمئن باشید که این سلفی‌های تکراری هیچ جذابیتی برایش نخواهد داشت. پسرها دخترهای متواضع را دوست دارند، اما اگر سلفی‌های زیادی را از خودتان به اشتراک بگذارید، او از دیدن آنها خسته خواهد شد. اما اگر کمتر پست بگذارید، به نظرش می‌آید که زندگی پرمشغله‌ای دارید و نمی‌توانید شب و روزتان را به پست کردن در ایسنتاگرام بگذرانید. وقتی کمتر پست بگذارید، با انتشار یک پست جدید توجهش را بیشتر جلب می‌کنید. این روش حتماً جواب می‌دهد.

استوری‌های جالبی را در اینستاگرام بگذارید?

چون اینستاگرام الگوریتم خود را تغییر داده است، دنبال کننده‌ها پست‌های اصلیتان را خیلی کمتر از قبل می‌بینند. استوری‌ها اینستاگرام را به تصرف خود درآورده‌اند، چون هنوز به ترتیب زمانی دیده می‌شوند، بنابراین اگر استوری پست کنید، احتمال این که او پستتان را ببیند، بیشتر می‌شود. پست زیبا و بامزه‌ای را از روز خودتان به اشتراک بگذارید تا هم توجه کسی را که دوست دارید، جلب کنید و هم او را ترغیب کنید که پست مشابهی را بگذارد.

 امروزه استفاده از فضای مجازی برای ارتباطات بسیار متداول شده است، به همین دلیل ممکن است با خودتان فکر کنید برای جذب کسی که دوست دارید و دلبری کردن در فضای مجازی چه کارهایی باید انجام دهید. در اینجا چند راهنمایی بسیاری کاربردی برای رسیدن به این هدفتان ارائه می‌دهیم:?‍♂️

هیچ‌وقت فقط پیام سلام خالی نفرستید؛ به فرد مقابل نشان دهید که شما هم زندگی شخصی خودتان را دارید؛ از او سوال کنید؛ همیشه به سرعت جواب او را ندهید؛ از ایموجی‌ها به شکل صحیحش استفاده کنید؛ بگذارید او هم گاهی سر صحبت را باز کند؛ برای پیام‌هایی که می‌فرستید، هدف داشته باشید؛ منتظر بمانید که جواب پیام قبلی شما را بدهد بعد پیام بعدی را ارسال کنید؛ از طنز و شوخ‌طبعی در پیام‌هایتان استفاده کنید؛ توجه داشته باشید که چه زمانی از وسایل دیگر ارتباطی استفاده کنید؛ گاهی برای فرد مقابل عکس ارسال کنید؛ در مورد روزش از او سوال کنید؛ پیام‌های بلند نفرستید و دائم شکایت نکنید.?

اگر در ایسنتاگرام می‌خواهید کسی را جذب خودتان کنید، می‌توانید عکس‌هایی از صورتتان در آنجا به اشتراک بگذارید، از کپشن‌های بامزه استفاده کنید، عکس‌های قدیمی او را لایک کنید، زیر برخی از پست‌هایش نظر بنویسید، زیاد عکس از خودتان نگذارید و در نهایت اینکه از امکان استوری گذاشتن در اینستاگرام استفاده کنید.

تشخیص بدهید که چه زمانی باید از روش‌های ارتباطی دیگر استفاده کنید

واقعیت این است که چت کردن همواره بهترین کانال ارتباطی نیست. تماس تلفنی یا از آن هم بهتر، ملاقات حضوری باعث می‌شود که گفتگو سریع‌تر و بهتر جریان پیدا کند، بنابراین اگر چت‌هایتان روزبه روز طولانی‌تر می‌شود یا می‌خواهید دربارۀ موضوع جدی و سنگینی، مانند بیماری شدید مادربزرگش، با هم حرف بزنید، بهتر است کانال ارتباطیتان را تغییر بدهید. روش‌های هم‌زمانی مانند تماس تلفنی یا ویدئو چت برای گفتگوهای جدی‌تر مناسب‌تراند و به هر دو طرف اجازه می‌دهند که مشارکت فعال و موثری در گفتگو داشته باشند.

حرف زدنم تندتر از تایپ کردنمه. موافقی تلفنی صحبت کنیم؟?

هر چند وقت یکبار عکسی برایش بفرستید 

ارتباط برقرار کردن فقط کلامی یا مکتوب نیست. می‌توانید هر از گاه عکسی را نیز در چت‌هایتان برایش بفرستید. اشکالی ندارد که در واتس‌اپ یا سایر برنامه‌های ارتباطی در فضای مجازی سلفی بامزه‌ای را که از خودتان گرفته‌اید، برایش بفرستید، اما لطفاً زیاده‌روی نکنید. اگر مرتباً برایش سلفی بفرستید، فکر می‌کند که از خودپسندی یا خودشیفتگی رنج می‌برید. عکس‌های دیگری هم به جز سلفی وجود دارد؛ مثلاً می‌توانید یک عکس خنده‌دار یا عکسی را از کاری که در حال انجام دادن آن هستید، برایش بفرستید و از او هم بخواهید که همین کار را بکند. اگر امروز قرار بوده کوهنوردی کند، از او بخواهید عکسی از قله برایتان بفرستد. اگر او را تشویق کنید که عکس‌هایی را از زندگیتان با هم به اشتراک بگذارید?