بازسازی استرالیا پشم صنعت رو به رشد

[ad_1]

استرالیا فراوان در منابع معدنی از همه نوع و در اواخر قرن نوزدهم شاهد ثروتمندترین طلا راش در تاریخ است. آن باقی مانده است یکی از بزرگترین تولید کنندگان طلا در جهان و در ادامه به کشف سرزمین های جدید به امید تکرار تاریخ است.

همچنین بزرگترین تولید کننده پشم در جهان است و بزرگترین گوسفند جمعیت چین در حال اجرا دوم. استرالیا مارینو پشم تشکیل استخوان پشت از اقتصاد استرالیا برای بسیاری از دهه تا پشم سقوط بازار در سال 1989 ترک استرالیا برای مقابله با یک شمع سهام از 60 میلیون بسته در هر وزن یک تن. بیش از قیمت های متورم شد و علت اصلی آن فروپاشی و گوسفند جمعیت کاهش یافت از 180 میلیون در سال 1989 به 70 میلیون در حال حاضر. اما در سال های اخیر پشم قیمت ها شروع به افزایش با توجه به تقاضا از آسیا و اروپا است. آن در نظر گرفته شده است بهترین پشم برای استیلای.

Zegna یک کت و شلوار تولید شده است واردات خوب مارینو پشم از استرالیا پس از سال 1910 و تبدیل مواد خام به سوپر خوب پارچه در خانواده خود و بافندگی کارخانه در شمال ایتالیا. در سال 2014 در تلاش برای کنترل بهتر آن منبع مواد اولیه (پشم) Zegna تشکیل و با همکاری چارلز کاونتری نسل چهارم کشاورز که اجرا می شود Achill ملک خرید 60 درصد سهام به عنوان بخشی از یک استراتژی در آن خواستار “گوسفند به فروشگاه”.

پس Zegna شروع به عنوان یک نساجی کسب و کار در سال 1910 همه از آن پارچه های ساخته شده با پشم استرالیا. که پشم است و سپس مورد استفاده در Zegna لوکس پوشاک از جمله $34,000 Vellus Aureum کت و شلوار که 60 تا 80 ساخته شده به سفارش در هر سال است. در سال 2016 استرالیا پشم رشد شکسته سوابق برای بهترین پشم در جهان, اندازه گیری 9.8 میکرون, ضرب و شتم کودک در کشمیر است که به طور کلی اندازه گیری در 11 میکرون. Zegna هدف این است که برای ایجاد یک عمودی عرضه ساختار و اطمینان از کیفیت و عرضه به خطر انداخته است. آن را به پیروی از همین اصل است که هنری فورد به تصویب رسید. او متعلق به خود لاستیک مزارع و معادن سنگ آهن بنابراین هیچ کس نمی تواند قطع عرضه خطوط و او قادر به کنترل قیمت کالاها است. او حتی رفت و به میزان نیاز چوب پالت چوبی مورد استفاده برای حمل و نقل به طور خاص به اندازه به طوری که آنها می تواند مورد استفاده مجدد به شکل طبقه از مدل T فورد.

Zegna آموخته حقیقت سخت درباره کشاورزی در چشم انداز ناهموار از استرالیا. آن را توسط یک خشکسالی شدید بود که هیچ چیز جدید برای نسل ششم پشم رشد چارلی کاونتری. خشکسالی را شکست و درس آموخته. با خرید جدید قوچ و کار در ژنتیک برای بهبود کیفیت پشم و افزایش ذخایر آب و کیفیت تغذیه در paddocks پرداخت. آنها با هم در حال احیای استرالیا پشم صنعت و دیگران به دنبال کت و شلوار. یک ملت ساخته شده بود در پشت مارینو و دیگر محصولات کشاورزی و به امید بازگشت به این اصل ،

متاسفانه دولت استرالیا بیشتر متمرکز بر منافع کوتاه مدت در پاره کردن زغال سنگ و دیگر مواد اولیه خروج از چاله عظیم در زمین و باعث ویرانی محیط زیست است. بودجه به صنعت کشاورزی و جوامع آن کاهش یافته در طول سال و در برخی موارد حمل و نقل ریلی سیستم قطع شده است.

در سال 1970 استرالیا هفتم قویترین اقتصاد در رابطه با محصولات کشاورزی که بزرگترین صادرات از جمله پشم و گندم و گوشت و کره. در حال حاضر ما در رتبه سیزده و lumbered با بدهی خارجی. از آن زمان به بازگشت به اصول است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>