کاشت دندان قدامی یک روش درمانی زیبایی ایمپلنت ( ادامه مطلب ) دندان برای افرادی است که دندانهای جلویی خود را از دست داده اند. از بین رفتن دندان جلو ممکن است به دلیل تصادف ، به دلیل مراقبت نامناسب از دندان ها یا به دلیل آسیب دیدن دندان باشد. از دست دادن دندانهای جلویی می تواند لبخند را خراب کند و فرد اعتماد به نفس خود را از دست بدهد …

قیمت های ایمپلنت دندان
دهان دارای 28 دندان (به استثنای دندان عقل) ، 14 دندان ایمپلنت در هر فک است. متخصص ایمپلنت شما 14 کاشت دندان روی هر فک نصب نخواهد کرد. از نظر پزشکی قابل استفاده نیست. حداکثر تعداد کاشت در هر قوس 8 و حداقل حداقل 2 کاشت دندان است. با افزایش تعداد پایه های ایمپلنت ، پروتز (پروتز یا بریج ثابت) پایدارتر می شود. قیمت کاشت دندان نیز با هر کاشت دندان اضافی افزایش می یابد … (بیشتر بخوانید)

اگر نگران هزینه بالای کاشت دندان هستید ، از شرایط کاشت اقساطی و کاشت ارزان قیمت که در کلینیک دندانپزشکی White Apple ارائه می شود ، برای پرداخت هزینه های ایمپلنت کاشت دندان استفاده کنید.

کاشت دندان در یک روز
احتمالاً نام “کاشت دندان در یک روز” را شنیده اید. آیا در این مورد شک دارید؟ در این مقاله ، برخی از نکات مربوط به روش کاشت دندان و همچنین عوامل موثر در کاشت دندان در یک روز بررسی می شود. کاشت دندان در واقع می تواند در طی یک روز انجام و تکمیل شود. نه تنها می توان روال را در یک روز انجام داد ، بلکه روند کار را می توان به خوبی انجام داد. با این حال ، برای گرفتن ایمپلنت بهترین نتیجه ، به بهترین متخصص کاشت دندان نیاز است … (بیشتر بخوانید)

کاشت تیتانیوم بهتر است یا زیرکونیا؟
بیشتر بیماران در انتخاب نوع کاشت به خصوص برای کاشت دندان جلو مردد هستند. آنها نمی دانند کدام کاشت زیرکونیا بهتر است یا کاشت تیتانیوم؟ هر نوع کاشت دندان باید و نبایدهای خاص خود را داشته باشد. متخصص کاشت با در نظر گرفتن نگرانی ها و اهداف بیمار نوع ایمپلنت خاصی از کاشت را توصیه می کند. در زیر برخی از تفاوت های ایمپلنت های تیتانیوم و ایمپلنت های زیرکونیا آورده شده است که اغلب هنگام تصمیم گیری بین این دو ، به ویژه برای ایمپلنت های دندان جلوی ، تجزیه و تحلیل می شوند. (بیشتر بخوانید)

بهترین نوع کاشت دندان
سالها بود که تقریباً تمام ایمپلنت های دندانی از ماده ای به نام تیتانیوم ساخته می شدند. اما با پیشرفت تکنولوژی ، ایمپلنت های دندانی اکنون از مواد مختلف ساخته ایمپلنت می شوند. امروزه کاشت دندان می تواند از تیتانیوم یا زیرکونیوم ساخته شود. آنها باید قوی و بادوام باشند. مقاومت مواد کاشت دندان و طراحی آن باید با خصوصیات فیزیکی سازگار باشد. (بیشتر بخوانید)

ایمنی ایمپلنت دندان
کاشت دندان یکی از محبوب ترین و قابل پیش بینی ترین روش های جایگزینی دندان است که در دندانپزشکی ارائه می شود. ایمپلنت ها برای جایگزینی طولانی مدت دندان های از دست رفته ایمن و موفقیت آمیز ایمپلنت است. کاشت دندان ریشه دندان مصنوعی است (معمولاً از تیتانیوم ساخته می شود) که یک جراح پریودنتیست یا جراح ارتوپدی در فک شما قرار می دهد تا دندان هایی مانند دندان در فک شما قرار گیرد. کاشت دندان چه کاری می تواند انجام دهد؟ … (بیشتر بخوانید)