اهمیت محیط زیست اجتماعی و حکومت (ESG) عوامل فعلی روند سرمایه گذاری

[ad_1]

هنگامی که اخلاقی و پایدار استراتژی سرمایه گذاری تبدیل شدن به یک توجه جدی برای سهامداران و سرمایه گذاران و مدیران دارایی?

سرمایه گذاری جهانی تمرکز سهامداران و سرمایه گذاران و مدیران سرمایه گذاری است تغییر. ما در حال حاضر شاهد انتقال ثروت به millennials محیط زیست, بلایای طبیعی, هزینه های و خطرات افزایش و بهبود عملکرد عملیات طریق شیوه های پایدار.

اهمیت محیط زیست اجتماعی و حکومت (ESG) عوامل در سرمایه گذاری, تصمیم گیری به عنوان گروه مشاوره بوستون اشاره در مقاله اخیر;مراقبت از سرمایه گذاران بیشتر در مورد پایداری از بسیاری از مدیران بر این باورند که 75 درصد از مدیران ارشد در شرکت های سرمایه گذاری دیدن ESG به عنوان عوامل مادی مهم برای سرمایه گذاری خود تصمیم. قطع مشهود است که تنها 60 درصد از شرکت ها یک استراتژی پایداری و فقط 25 درصد را توسعه داده اند, روشن, کسب و کار مورد برای پایداری.[1]

ESG شامل طیف گسترده ای از اثرات در معرض خطر و بازگشت به ارزش سرمایه گذاری. این مسائل ممکن است در اطراف مقررات تغییر اخلاق کسب و کار و یا مستقیم اثرات مالی و عملیاتی و راهبردی یا ریسک های اعتباری. نمونه هایی از این خطرات عبارتند از:

محیط زیست: منابع طبیعی, هدر, تغییر آب و هوا و آلودگی و تمیز کردن فن آوری.

اجتماعی: سلامت و ایمنی جامعه محلی حقوق بشر و منابع انسانی است.

حکومت: رعایت قوانین و مقررات, گزارش, تضاد منافع کارکنان و سهامداران و یا سطح هیئت مدیره.

انتقال از صرفا بنیادی سرمایه گذاری نزدیک به در نظر گرفتن متوسط تا دراز مدت اثرات کسب و کار ما در تصمیم گیری در محیط اجتماعی و حکومت را تحت تاثیر قرار بازار از کوچک به متوسط کسب و کار, تامین کنندگان, تولید کنندگان زنجیره تامین محصولات کشاورزی, بهداشت و درمان, بزرگ شرکت ها و کسب و کار ذکر شده تمام راه را تا به شرکت های چند ملیتی. سرمایه گذاری و جریان سرمایه ها چه درایو اقتصاد ما و اکوسیستم پیچیده اقتصاد جهانی می داند ارزش پایدار ESG استراتژی در جایی که آنها می خواهند به سرمایه گذاری وجوه خود را.

استرالیا در بازار به طور معمول تلاش هنگام آمدن به شرایط با توجه به ارزیابی های زیست محیطی و اجتماعی و اداره کسب و کار سیاست و اغلب در نظر نمی آن مقرون به صرفه است. گزارش ESG در استرالیا تا همین اواخر بود نه یک فرآیند مهم ذکر شده کسب و کار و سرمایه گذاری داخلی ESG کاهش خطر استراتژی حداقل است.

طیف وسیعی از اثرات زیست محیطی در کسب و کار و عملیات خود را به طور قابل توجهی می تواند متفاوت باشد و برخی از سازمان های بهتر قرار داده شده برای استفاده از این بیش از دیگران است. برای تعیین کمیت ریسک زیست محیطی به چالش کشیدن روند قرار داده و از نظر ارزش پولی, اما, انتقال به یک اقتصاد کم کربن است که یک کلید رانندگی نیروی. برای رسیدن به یک اقتصاد کم کربن نیاز به سرمایه گذاری به بهبود بازده عملیاتی در انرژی و مواد زائد و استفاده از آب با استفاده از فن آوری پاک.

اجتماعی و خطرات نیاز به تجزیه و تحلیل به یک کسب و کار غیرمادی فنی و نه بر روی یک ترازنامه مانند فرهنگ بهره وری کارکنان روابط با مشتریان, ایمنی و بهداشت, جامعه, تعامل و پایدار زنجیره تامین. اجتماعی و کسب و کار تصمیم گیری اغلب فراگیر اخلاق کار در رابطه با سود. اگر چه اغلب تاثیر مستقیم بر عملکرد کسب و کار اجتماعی و اخلاق مهم فرایند مدرن و شیوه های کسب و کار.

خارجی تجزیه و تحلیل در کسب و کار حکومت فرآیندهای همچنین می توانید در حال حاضر چالش های آن. شرکت های بزرگ رفتار, تصمیم گیری و سیاست ذکر شده نیاز به کسب و کار به گزارش گسترده معمولا پیچیده در حجم زیادی از داده ها. یک مثال روشن از حکومت خطر بود فولکس واگن دیزل تولید گازهای گلخانه ای رسوایی در سال 2015. در EY گزارش فردا قوانین سرمایه گذاری: چگونه جهانی سرمایه گذاران نهادی با استفاده از ESG برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری در 2015 (2015) ذکر شده است که نزدیک به دو سوم از پاسخدهندگان بر این باورند که شرکت ها نمی به اندازه کافی به فاش ESG خطرات.'[2]

دانشگاه هاروارد پایداری نقد و بررسی, (2012), آیا یک مقایسه مستقیم بین بالا و پایداری سازمان به پایین پایداری سازمان های مشابه حجم عملیات و بخش ها. ‘به ویژه در حال پیگیری عملکرد شرکت برای 18 سال و پیدا کردن که بالا پایداری شرکت های بهتر کم پایداری هر دو شرکت در بازار سهام و همچنین حسابداری عملکرد.'[3]

این فرصت را برای بهبود ESG عملکرد در یک چلیپا برای هر دو ذکر شده و کسب و کار خصوصی. سرمایه گذاری به شیوه های پایدار بهبود طولانی مدت پایین عملکرد کاهش خطر و در حال حاضر نشان دهنده بخش مهمی از کسب و کار. اگر چه رانده شده توسط سرمایه گذاران و شرکت ها نیاز به درک اهمیت جامع ESG گزارش ایجاد استراتژی پایدار و ساختمان های اخلاقی فرهنگ کسب و کار. قرن 21, تحصیل اخلاقی سرمایه گذار و مصرف کننده است که در اینجا و آنها را ارزش در پایداری.

[1] Unruh, Kiron, Kruschwitz, ریوز Rubel, مایر Zum Felde, G. U. D. K. N. K. M. R. H. R. A. F., 2016.مراقبت از سرمایه گذاران بیشتر در مورد پایداری از بسیاری از مدیران بر این باورند. 1st ed. جهانی: گروه مشاوره بوستون.

[2] بل گوردون, M. B. J. G., 2015. فردا سرمایه گذاری قوانین: چگونه جهانی سرمایه گذاران نهادی با استفاده از ESG برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری در 2015. 1st ed. جهانی: ارنست و یانگ.

[3] اکلز, Ioannou, Serafeim, R. E. I. I. G. S., 2012. تاثیر پایداری شرکت های بزرگ در فرآیندهای سازمانی و عملکرد. 1st ed. ایالات متحده آمریکا: دانشکده کسب و کار هاروارد.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>