اندروید باکس شیائومی

آیا تلویزیون هوشنگ ساز از زبان فارسی پشتیبانی می کند؟
آره. همه مینی رایانه های معتبر اندرویدی از زبان فارسی پشتیبانی می کنند. اگر به دنبال یک اندروید باکس 4K هستید سینماتیو بهترین گزینه است. بسته به نسخه اندرویدی نصب شده روی دستگاه ، شما به منوی مربوطه می روید و از آنجا می توانید زبان فارسی (یا یک زبان دیگر) را برای دستگاه انتخاب کنید یا می توانید از زبان فارسی برای صفحه کلید خود استفاده کنید. البته اگر می خواهید از سخت افزار کیبورد اندروید باکس 4K برای تایپ فارسی استفاده کنید ، باید از نرم افزاری مانند نرم افزار Keyboard Helper Pro استفاده کنید.

اندروید باکس شیائومی

جعبه تلویزیون Tesco TAB-100 همچنین اندروید باکس 4K از یک نورپردازی RGB LED برای طراحی جذاب و در عین حال مدرن در اتاق نشیمن استفاده می کند. یک نوار مانند Elvier در طرفین محصول تعبیه شده است که با یک لایه مات زیبایی نور ساطع شده را تقویت کرده و به نوعی مانع از چشم پوشی شدن آن می شود. اندروید باکس 4K البته تنها اشکال این نوار RGB عدم امکان خاموش کردن دستی آن است و تا زمانی که جعبه اندرویدی روشن باشد ، این نوار به کار خود ادامه می دهد.

اندروید باکس سینماتیو مدل lite

با این حال ، این نوار LED یکی از ویژگی های اندروید باکس 4K متمایز TAB-100 از رقبای خود در بازار است و برای کاربرانی که به دنبال ویژگی ظاهری متفاوت هستند گزینه جالبی است. سرانجام ، ظاهر TAB-100 به جز LED های RGB تفاوت اندروید باکس 4K چندانی با سایر مدل ها ندارد و در آخر اینکه تمام جعبه های تلویزیون از نظر ظاهری و طراحی نسبتاً مشابهی دارند.

Tesco Android Box را می توان در جعبه های اندروید باکس 4K تلویزیون زیبا طبقه بندی کرد. ال ای دی های RGB اطراف آن ، ظاهر خشک و تکراری و همچنین کیفیت مواد به کار رفته در آن را از بین می برد ، احساس اندروید باکس 4K یک محصول خوب را به کاربر منتقل می کند.
می توان گفت تقریباً تمام جعبه های تلویزیون اندروید باکس 4K در بازار جهانی از سخت افزار کلاس موبایل استفاده می کنند. نوع سخت افزار ، رابط کاربری ، ماژول های ارتباطی شبکه و حتی سیستم عامل آنها را از هم متمایز می کند. جعبه تلویزیون Tesco TAB-100 نیز از جمله جعبه های تلویزیون است که از اندروید باکس 4K سیستم عامل “Android TV” استفاده می کند. Android TV یک سیستم عامل محبوب جهانی است که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

برنامه های مخصوص تلویزیون اندروید

بررسی اجمالی سخت افزار و مشخصات اندروید باکس 4K فنی اندروید باکس 4K TAB-100 نشان می دهد که TSCO به دنبال تولید یک جعبه اندرویدی با قیمت مناسب و عملکرد قابل قبول بوده است.
قلب ضرب و شتم جعبه تلویزیون Tesco TAB-100 تراشه Allwinner H6 با 4 هسته Cortex-A53 است که به لطف پشتیبانی از پردازش 64 بیتی اندروید باکس 4K ، می تواند برنامه های پیشرفته اندرویدی را اجرا کند. با توجه به قابلیت بالای آن در پردازش اندروید باکس 4K مبتنی بر اندروید لینوکس و همچنین قابلیت فوق العاده اندروید باکس 4K مقیاس پذیر آن که می تواند دستورالعمل های دوگانه صادر کند ، می توان گفت که A53 برای جعبه تلویزیون اندرویدی گزینه مناسبی خواهد بود.

اندروید باکس H96 MAX

Tesco در اطلاعیه خود اظهار داشت که فرکانس پردازنده اندروید باکس 4K 2 گیگاهرتز است که البته به نظر می رسد با توجه اندروید باکس 4K به جنبه های تبلیغاتی روندی صعودی داشته باشد؛ زیرا فرکانس طبیعی این پردازنده در حدود 1.5 گیگاهرتز و حداکثر فرکانس آن 1.8 گیگاهرتز است.