انتقال دیجیتال و صنعت بهداشت و درمان

[ad_1]

در چند سال گذشته بهداشت و درمان اتحاد پیوست صنایع دیگر در تلاش برای ارائه تجربه مشتری بهتر. این به ارمغان آورده است در مورد یک تغییر اساسی در بهداشت و درمان صنعت و آنها در حال حاضر از تغییر حجم به ارزش مراقبت از بیماران. تکامل در ابر داده ها و فن آوری های تلفن همراه است مختل صنعت مراقبت های بهداشتی.

اختلال مجبور است شرکت های بیمه و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به حرکت از یک سیستم سلامت محور مدل به یک مشتری گرا ، به نیازهای رفتاری مدرن مشتری نیز تغییر کرده است و آنها در حال حاضر تقاضا هر دو گروه کنترل و انتخاب است.

دیجیتال تحول انقلابی در سیستم بهداشت و درمان. آن کمک کرده است و اتصال و درخواست اطلاعات و ارتباطات به تعامل و تعریف دوباره تجربه مشتری. اکثر مردم تصور غلط است که انتقال دیجیتال است که در مورد اتوماسیون مشاغل فرآیندها و فن آوری, اما آن است که بسیار بزرگتر از آن است.

انتقال دیجیتال شما نیاز به تجدید نظر همه فرآیندهای کسب و کار. این است همه چیز در مورد استفاده از داده ها و فن آوری های دیجیتال با قرار دادن نیازهای مشتری در مرکز کسب و کار. اگر شما می خواهید به موفقیت در تحول شما نیاز به نگاه در کل اکوسیستم این شرکت و تعیین راه برای رانندگی ارزش بیشتر برای مشتری است.

بهینه سازی بالینی و اثربخشی عملیاتی

فن آوری دیجیتال کمک کرده است تا بهبود کیفیت و در نتیجه از خدمات بهداشت و درمان. مصرف کنندگان در حال حاضر قادر به دسترسی و تجزیه و تحلیل اطلاعات, به طوری که آنها قادر به انتخاب آگاهانه. راه حل های نوآورانه ارائه شده برای بهبود کیفیت مراقبت و بهره وری از خدمات. فن آوری های جدید کمک کرده است کاهش بالینی تغییرات.

عملیاتی تجزیه و تحلیل

عملیات کارآمد و این کمک می کند تا هزینه ها را کاهش دهد. پزشکان و مدیران در حال حاضر قادر به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تجزیه و تحلیل ساخت یافته و بدون ساختار داده ها را به انتخاب آگاهانه. ساختار (سوابق پزشکی الکترونیکی) و بدون ساختار (دست نویس مورد یادداشت) داده ها را می توان به ارمغان آورد با هم برای بدست آوردن بینش و کشف عملی هوش.

تجزیه و تحلیل بالینی

کیفیت و نتیجه خدمات بهداشتی و درمانی به شدت بهبود یافته ایجاد قدرتمند مدل های داده ای. متخصصان مراقبت های بهداشتی می تواند همکاری و به اشتراک گذاری بینش در راه های جدید است. دقت و کامل بودن و قوام اطلاعات سلامت بهبود یافته است برای حل مشکلات که ناشی از بد داده.

پزشکی ذخیره سازی داده ها

نوآورانه و فن آوری های جدید در صنعت بهداشت و درمان است که تولید داده های بیشتر از قبل. فن آوری دیجیتال فعال است ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای ذخیره داده ها و استفاده از آن را در بهترین راه ممکن است. داده ها را می توان به بهینه سازی مراقبت از بیمار و پیش بینی ظهور سلامت روند.

تکنولوژی کمک کرده است ایجاد یک سیستم از تعامل با بیماران. پزشکان قادر خواهد بود برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بیماران خود را و این می تواند انقلابی در خدمات ارائه شده به مشتریان. بهداشت حرفه ای می توانید کشف و گزارش حرکت سریع تر.

انتقال دیجیتال یک فرآیند مداوم قرار می دهد که مشتری در مرکز بهداشت و درمان کسب و کار. این مهم است که به دنبال فراتر از تکنولوژی به درایو نوآوری است. اگر صنعت بهداشت و درمان می خواهد به نگه داشتن سرعت با digital اختلال در آن نیاز به تعامل با کسانی که آن را می خواهد به لطفا آن مصرف کنندگان است. عدم تعامل با مشتری می تواند در این صنعت عامل پشت بار.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>