اصول ماری جوانا پزشکی

[ad_1]

بحث در مورد استفاده از ماری جوانا پزشکی در ایالات متحده شده است به پایان رسید. در واقع ماری جوانا در حال حاضر می تواند از نظر قانونی خریداری شده در 23 متحده آمریکا. آن نیز قانونی برای ماری جوانا مورد استفاده قرار گیرد برای هدف های تفریحی در ایالت واشنگتن و کلرادو است. این نشان می دهد که ارزش دارویی است که متصل به استفاده از ماری جوانا مراتب اهمیت بیشتری نسبت به هر گونه اثرات منفی است که می آید همراه با آن استفاده کنید. اما نه همه متقاعد شده است که ماری جوانا پزشکی است که یک چیز خوب است. وجود دارد در حال حاضر کشورهای دیگر از جمله استرالیا که در حال بحث بر قانونی کردن استفاده از ماری جوانا. در اینجا به برخی از استدلال های خود را.

جوانب مثبت. به عنوان اوایل به عنوان 2737 B. C., ماری جوانا استفاده شده است برای درمان نقرس مالاریا و روماتیسم در چین است. استفاده از ماری جوانا در سراسر آسیا می رسد تا زمانی که هند از آن استفاده می شود برای درد و تسکین استرس. استفاده پزشکی از ماری جوانا به زودی توجه کردم از آمریکا و کشورهای اروپایی است.

ماری جوانا برای استفاده های پزشکی را می توان در اشکال مختلف مانند سیگار کشیدن تبخیر و مصرف. وجود 60 مواد تشکیل دهنده فعال به نام کانابینوئیدهای موجود در ماری جوانا که مربوط به دارویی آن قابلیت های. بدن ما به طور طبیعی تولید کانابینوئیدهای که مسئول تعدیل میزان درد که بدن ما احساس است. اصلی کانابینوئید موجود در ماری جوانا است THC است و تتراهیدروکانابینول. این THC باعث CB1 گیرنده های موجود در مغز و سیستم عصبی و سایر اولیه ارگان های بدن ما است. زمانی که گیرنده های CB1 فعال هستند آنها انتشار هورمون است که سرکوب استرس و درد ناشی از آسیب بافت ها یا سلول های عصبی. مطالعات همچنین نشان داد که ماری جوانا پزشکی باعث کاهش اسپاسم عضلانی و علائم دیگر مرتبط با عضلات سفت شدن.

یکی دیگر از استفاده های دارویی از ماری جوانا برای تحریک اشتهای بیماران که دچار سرکوب اشتهای خود را به دلیل شرایط پزشکی و یا درمان. ماری جوانا پزشکی است تجویز به بیماران که تحت شیمی درمانی پس از این درمان اغلب کاهش یک بیمار اشتها.

اگر چه ماری جوانا ثابت شده است که بسیاری از خواص دارویی آن می رود بدون گفت که استفاده از آن ممکن است منجر به عوارض. THC از ماری جوانا ممکن است بر تفکر و مهارت های استدلال از کاربران آن است. کسی که تحت درمان با پزشکی ماری جوانا ممکن است تغییر توجه و قضاوت قابلیت های.

در آمریکا ماری جوانا به عنوان یک درمان دارویی تنها بودن ” توصیه شده توسط پزشکان از قانون فدرال ایالات متحده هنوز هم ممنوع ‘تجویز’ از ماری جوانا. با این وجود کسی که مایل به خرید ماری جوانا پزشکی نیاز به تشخیص از یک پزشک که توصیه به استفاده از ماری جوانا پزشکی به عنوان یک درمان برای هر بیماری آنها.

ماری جوانا برای استفاده های پزشکی ثابت شده است موثر باشد. اما مانند هر محصول دیگر از سوء استفاده از این ماده می تواند مضر به سلامت یک فرد. استفاده از ماری جوانا پزشکی در کشورهای دیگر خواهد شد با تکیه بر یک کشور اعتقاد به نظام است. با این وجود استفاده از ماری جوانا پزشکی باید به شدت تنظیم شده است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>