استرالیا ویزا مدارک

[ad_1]

هنگامی که پدر و مادر خواسته برای آمدن و یا مهاجرت به استرالیا لازم است برای به دست آوردن ویزا به منظور انجام این کار, و آن را به نام پدر و مادر ویزا. البته که پدر و مادر نیاز به هر دو فرزند خوانده, فرزند یا فرزند یا حل و فصل واجد شرایط و یا حل و فصل دائمی ساکن یا استرالیا و یا نیوزیلند. بیشتر متقاضیان باید حداقل ½ از فرزندان خود را به طور دائم در استرالیا زندگی کرده و بیشتر از فرزندان خود, زندگی در استرالیا بیش از سایر کشورها است.

چه این ویزا انجام خواهد شد همراه با آن است که واقعی متقاضی به علاوه خود همراه همسر و/یا دیگر وابسته به اعضای خانواده(ع) قادر خواهد بود برای تبدیل شدن به اقامت دائم استرالیا, تحصیل و کار در استرالیا قادر به دریافت پزشکی و دارویی مزایای دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی, پرداخت, درخواست برای شهروندی استرالیا. بیشتر آنها قادر به حمایت از دیگر افرادی که مایل به تبدیل شدن به اقامت دائم استرالیا.

متقاضی نیاز به کسی که آماده است به ارائه کمک های مالی به معلوم که متقاضی نمی خواهد در تکیه دولت استرالیا برای روزی برای ده سال آینده است. بیشتر آنها نیاز به آماده برای بازپرداخت دولت به تأمین اجتماعی پرداخت شده در طول 10 سال اقامت در استرالیا. به علاوه اسپانسر یا حامی نیاز به آماده برای عرضه یک متقاضی $10,000 AUD یا $14,000 AUD برای یک زن و شوهر به عنوان پشتیبانی.

این اطمینان از حمایت لزوما نیاز به آمده از یک فرد یا. برخی از پیدا کردن آن بسیار آسان تر برای دریافت چنین اطمینان از پشتیبانی از طریق سازمان های مختلف که آماده هستند به چنین پشتیبانی می کند. با استفاده از خدمات شرکت برای کمک به شما در ایجاد برنامه خود را برای ویزای والدین است که اغلب هر چند آنها پول هزینه اضافی. اما شما باید بدانید که برخورد با هر نهاد دولت در هر کشور است هرگز آسان و در نتیجه راهنمایی های شما ممکن است دریافت خواهید کرد از جمله خدمات شرکت ممکن است پرداخت شما در دراز مدت است.

کودکان نیز ممکن است اسپانسر پدر و مادر به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند عرضه فوق حمایت مالی در بالا اشاره شد. آنها همچنین مسئول برای پیدا کردن و یا تهیه امکانات رفاهی است. صرف نظر از این که کس دیگری درگیر است به عنوان یک حامی صرف نظر از این متقاضی نیز باید برای اثبات سلامت خود را به عنوان به خوبی به عنوان شخصیت خود را به دریافت یک ویزای والدین. هنگامی که دولت استرالیا در حال پردازش درخواست شما به شما اطلاع داده خواهد شد هنگامی که شما نیاز به پلیس خود را چک و medicals انجام به موقع.

چرا که دستیابی به یک ویزای والدین را نگه می دارد که شامل بی اندازه از مقدار زمان انتظار زمان کوتاه تر خواهد بود اگر شما اعمال می شود به جای “کمک کننده” ویزای والدین. این هزینه های قابل ملاحظه ای بیشتر است. و یا اگر شما یک بازنشسته شما همچنین ممکن است سعی کنید برای گرفتن یک ویزای سرمایه گذاری در بازنشستگی. در هر صورت حمایت مورد نیاز خواهد بود.

صرف نظر از چه نوع ویزای شما در حال تلاش برای دریافت آماده می شود برای نوار قرمز و البته به ظاهر نا صبر کنید. اما, هنگامی که شما حرکت می کند به استرالیا, شما خواهید بود بسیار خوشحالم که شما را, به ویژه هنگامی که شما می تواند با اکثریت فرزندان خود را.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>