از جاذبه های توریستی به اشتغال Hub – چگونه استرالیا شد یک مهاجر-مورد علاقه ملت

[ad_1]

فقط یک دهه پیش و استرالیا بود و هیچ چیز بیشتر اما یک جاذبه توریستی محبوب. بررسی اعلام کرد این کشور به سرزمین های سرسام آور کنتراست و زیبایی های دیدنی و جذاب. با آسمانی زیبا مکان هایی مانند خانه اپرای سیدنی و بزرگ مرجانی استرالیا همواره یکی در میان بالا-دارای نقاط توریستی جهان است. در حالی که استرالیا موفق شد در رسیدن به اعداد بالا در لیست بهترین مقصد توریستی جهان, دولت استرالیا نه تنها برای حفظ این ملت یک مقصد توریستی, اما آن را به یک محل که در آن هر کسی می تواند نقل مکان و زندگی خوش و خرم. استرالیا مهاجرت, بخش, گیر افتاد, خود, سرعت, مقامات مشغول به کار در بهبود سیاست های مهاجرتی و دولت با تمرکز بیشتر بر ایجاد فرصت های شغلی است که می تواند ایجاد کشش برای کارگران در سراسر جهان است. امروز علاوه بر اینکه درجه یک مقصد برای سفر و اوقات فراغت استرالیا با موفقیت تبدیل به یک خانه دائمی برای بسیاری از حرفه ای خارجی.

چرا مردم ترجیح می دهند به حل و فصل در استرالیا ؟

غنی اقتصاد:

علاوه بر این که یک کشور توسعه یافته استرالیا نیز ثروتمندترین کشورهای جهان است. با توجه به آمار اقتصاد استرالیا است 12th بزرگترین اقتصاد در جهان است. در طول سال 2014 استرالیا ایستاده بود پنجم در میان کشورهای با بالاترین درآمد سرانه. در واقع این عوامل اصلی است که فریب جزوات مهاجرت به استرالیا.

تا کنون روند فرصت های شغلی:

استرالیا یک کشور با گسترده فرصت های شغلی و حرفه ای به دنبال برای اشتغال در استرالیا می توانید پیدا کردن یک کار خوب در استرالیا به راحتی. با توجه به آمار استرالیا بازار کار دعوت در مورد 11,537,900 مردم در یک سال به آنها یک فرصت برای حل و فصل در یکی از اقتصادی ترین کشور جهان است. که در آن سال نرخ بیکاری ثبت شده بود بین 5-6% منابع می گویند. این علامت استرالیا در لیست کشورهایی با کمترین نرخ بیکاری.

بالا پرداخت می شود شغل:

این ممکن است به نظر می رسد باور نکردنی اما استرالیا یک ملت با پرداخت بالاترین شغل است. شغل برخی از بخش های بسیار بالا در تقاضا و پرداخت کشور ارائه می دهد برای چنین شغل نسبتا بالاتر از آن است که ارائه شده برای نقش های مشابه در انگلستان و ایالات متحده آمریکا.

کار تجربه می افزاید: استفاده به مشخصات:

بله این واقعیت است که استرالیا سابقه کار یک مزیت بزرگ برای یک کار مشخصات نیز یک دلیل بزرگ چرا مردم ترجیح می دهند به حل و فصل در استرالیا. تجربه کار از بازار کار استرالیا است که به شدت مورد توجه بسیاری از کشورهای جهان است.

جامعه چند فرهنگی-

با پسند و خوش مشرب جمعیت استرالیا یک کشور است که سبب یک جامعه چند فرهنگی. مهم نیست که از کدام ملت به شما تعلق استرالیا به شما می دهد تمام حقوق کار و آزادی برای برقراری ارتباط و یک راست به لذت بردن از زندگی خود را در هر بخشی از کشور بدون نقض قوانین کشور.

هزینه های پایین زندگی-

استرالیا تبدیل به یک مهاجر به مقصد های مورد علاقه از آنجا که هزینه های زندگی را در این کشور homelike. این بدان معنی است که مهم نیست که آیا شما زندگی می کنند در کشور خود و یا در استرالیا زندگی می کنند شما نمی خواهد احساس زندگی گران – به خصوص هزینه مسکن را قطعا نمی شود یک بار به جیب خود.

امکانات مراقبت های بهداشتی-

یک سیستم NHS به نام Medicare در استرالیا ارائه شده است برای اقامت دائم. این سیستم به عنوان سود اجتماعی از دولت است. اما بسیاری از کارفرمایان نیز حامیان خارجی خود را با کارکنان های مختلف برنامه مراقبت های بهداشتی.

لیبرال سیاست های مهاجرتی-

یک کشور در ارتباط به آسان رفتن مهاجرت روش در نهایت می شود یک مهاجر-قسمت مورد علاقه و استرالیا هم یکی در میان چنین است. دولت استرالیا است که خود به خود کار در سیاست های مهاجرتی خود را آوردن در برنامه هایی که به نفع مهاجران و همواره با هدف ایجاد انعطاف در شرایط مهاجرت.

چگونه به بازار کار استرالیا تغییر در عرض یک دهه زمان ؟

با توجه به گزارش منتشر شده در سال 2013 مربوط به بازار کار آمار از دهه تعداد مشاغل اضافه شده به اقتصاد استرالیا منفجر گذشته اقتصاددان انتظارات. در سال 2013 ثبت شده که بزرگترین افزایش در مشاغل محاسبه طول 13 سال گذشته. آمار این گزارش منعکس کننده که کلی شغل افزایش یافته در طول سال شد – 17,800 شغل تمام وقت و 53,700 شغل پاره وقت. پس از آن در اکتبر 2014 بیش از 105,600 دهانه در استرالیا شد آگهی آنلاین.

در طول سال 2015 در استرالیا کار محبوب سایت جستجو دنبال.com.au منعکس شده یک رکورد از کلی 105,000 تمام وقت, فرصت های شغلی که در آن بهداشت و درمان و شغل فروش در خواست بزرگ بودند. به طور مشابه, کار پاره وقت پست رفت تا 30000. به عنوان به طور کلی آمار نیو ساوت ولز و ویکتوریا دو برجسته ترین کشورهایی که نگه داشتن یک رکورد بالاترین افزایش مشاغل در استرالیا.

در حال حاضر مشاغل زیر در حال بالا در تقاضا در استرالیا:

1. تحلیلگران کسب و کار

2. مدیران پروژه

3. استخدام مشاوران

4. توسعه کسب و کار مدیران

5. Receptionists

6. حقوق و دستمزد افسران

7. حسابداران مدیریت

8. مالی و حسابداران

9. ثبت نام پرستاران (RNs)

10. حساب پرداختنی افسران

11. برق

12. رانندگان

13. دولت دستیاران

14. مدیران حساب

15. دستیاران اجرایی

استرالیا هنوز به دنبال کارگران خارجی?

تقاضا برای کارگران ماهر خارجی در استرالیا بالا است و زمان به طور مداوم در حال افزایش است. زیر بالا شغل استرالیا وزارت کار است که به دنبال پر کردن در پایان 2018-

1. بهداشت و درمان برای سالخورده و معلول

2. فروش دستیاران

3. ثبت نام پرستاران (RN)

4. به طور کلی کارمندان

5. مراقبت از کودک افراد

6. مدیران فروشگاه های خرده فروشی

7. حسابداران

8. تبلیغات مدیران

9. برق

10. آموزش دستیاران

در حالی که نیو ساوت ولز و کوئینزلند هستند متحده انتظار می رود برای به دست آوردن جدیدترین شغل در آینده نزدیک سوابق نشان می دهد که شرکت هایی مانند Hudson, مایکل, صفحه, محدود, هیز, فن آوری اطلاعات, بانک مردم و…. بالا, استخدام شرکت ها.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>