آیا من می توانم تحصیل در استرالیا ؟

[ad_1]

استرالیا سریع در حال ظهور به عنوان یک مطلوب آموزشی مقصد. این مطالعه گزینه های مختلف برای دانش آموزان است که اجازه می دهد آنها به دنبال هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی برنامه های تحصیلات تکمیلی در این کشور است. این کشور نیز ساخته شده است آن را آسان تر برای دانش آموزان به درخواست از طریق ویزای زیرگروه 500.

قبل از تقاضا برای تحصیل در استرالیا دانشگاه این مهم است که شما انتخاب می کنید یک دانشگاه برای خودتان. وجود دارد بسیاری از قابل توجه دانشگاه است که در حال حاضر در اینجا مثل دانشگاه سیدنی و دانشگاه ملبورن است. نامزدها باید به نظر می رسد برای تسلط بر زبان انگلیسی آزمون (IELTS). اگر آنها قادر به دریافت نمره مورد نیاز در این آزمون و سپس آنها می تواند به نظر می رسد برای ELICOS آموزش در این کشور همراه با مدرک خود را. درخواست برای تحصیل در استرالیا دانشگاه می تواند از طریق پست و یا از طریق اینترنت در سایت دانشگاه. یک دانشجو نیز نیاز به تامین خود ریز نمرات به دانشگاه به عنوان شواهدی از قبل خود صلاحیت آموزشی.

نامزد نیز می تواند اشاره قبلی خود اشتغال تجربه در صورت نیاز. دانش آموز می تواند درخواست برای دانشجو مجوز با ارائه نامه توسط دانشگاه; با این حال برای تایید اجازه تحصیل آن بسیار مهم است که یک دانش آموز فراهم می کند خود را تایید ثبت نام. این نیز مهم است به شما ارائه پوشش بیمه برای زمان خود را به عنوان دانشجو در این کشور است. تایید ثبت نام است عرضه شده توسط این دانشگاه در صورتی که خود را پذیرش می شود تایید شده است.

قبل از تایید ثبت نام صادر شده است به دانش آموز او با ارسال نامه ای از ارائه توسط این دانشگاه پس از ورود خود پذیرفته است. نامه ارائه شده است همراه با فرم پذیرش. دانش آموز باید از طریق نامه ای از پیشنهاد بسیار با دقت قبل از آنها می توانند قبول تمام شرایط ذکر شده در آن است. این مهم به ارسال موافقت خود را برای همه این شرایط قبل از اینکه شما در حال صادر تایید ثبت نام. شما باید مشورت استرالیا-مشاوران مطالعه به طوری که به شما اعطا شده ویزای خود را با سهولت کامل. بنابراین قبل از ورود به استرالیا دانشگاه مهم است به مشورت هوشمند مشاوران مشاوره برای همان.

تمام دوره های آموزشی در استرالیا در حال حکومت استرالیا مدارک چارچوب (AQF). همین دلیل است که این دوره ها را دریافت کرده اند به رسمیت شناختن در سراسر جهان در شرکت های. همچنین مهم است که خود دانشگاه یا کالج معتبر شده است توسط CRICOS (کشورهای مشترک المنافع ثبت نام از موسسات و دوره های آموزشی برای دانشجویان خارج از کشور ).

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>