آهنگ سربازی

اهنگ سربازی

اهنگ سربازی یا همان آهنگ هایی که در مورد خدمت سربازی و یا خداحافظی و جشن پایان خدمت در این طرف و آن طرف بسیار گوش داده ایم، معمولا آهنگ هایی در زبان ها و گویش های محلی مختلف اعم از کردی، لری، ترکی، گیلکی، بلوچی، کرمانشاهی، مازندرانی و غیره بوده است که بعضی شاد و بعضی غمگین و ناراحت کننده سروده شده است.

همانطور که می دانید گذراندن سربازی برای هر کسی که مشول این خدمت می شود، اجباری ست. از این رو معمولا هنگام رفتن به خدمت سربازی و جدایی از خانواده حس غمگینی ست و آهنگ های غمگینی در این خصوص سروده و خوانده شده است. که اگر سرچی در گوگل بزنید آهنگ های بسیار زیادی را پیدا خواهید کرد که گوش سپردن به این آهنگ ها لذت بخش است.

از طرفی هنگام تمام شدن دوره ی خدمت و بعد از برگزاری جشن پایان خدمت احساس وجد و سرور در ما ایجاد می شود. هم از اینکه دوره ی سربازی خود را به خوبی سپری کرده ایم و هم از اینکه دوباره به آغوش خانواده باز می گردیم، از این رو حس مسرت بخشی به ما دست می دهد ک در این خصوص آهنگ های شاد بسیار زیادی که اکثرا در گویش های محلی و سنتی هستند، سروده شده است. البته بسیاری در دوره ی سربازی دوستان بسیار زیادی را پیدا می کنند و تعریف از خاطرات خوش نشان از آن دارد که ایام به کام بوده است. با جستجو در موتور جستجو گر گوگل و انتخاب سایت ahangchin.ir از دانلود اهنگ های سربازی لذت ببرین